Jaunumi

 • Pirmās robotikas sacensības Daugavpilī

  24.01.2018.

  Š.g. 18.janvārī Daugavpils 15.vidusskolas telpās notika mūsu pilsētā pirmās robotikas sacensības starp skolām.Sacensībās piedalījās Daugavpils pilsētas bērnu un jauniešu tehnisko jaunrades pulciņu, klubu un robotikas klubu dalībnieki. Dalībnieku vecums svārstījās no 10 līdz 19 gadiem, un tas ir pierādījums tam, ka inženierzinātņu robotikas nozare var būt interesanta jau no bērnības un šī interese varētu kļūt par pieprasītu un labi atalgotu nākotnes profesiju.

 • Par J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas ēkas renovācijas darbiem

  24.01.2018.

  Daugavpils pašvaldībā tiek realizēts projekts “J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas ēkas ar būves kadastra apzīmējumu 0500 003 3701 001 Marijas ielā 1D, Daugavpilī, renovācija”, kura ietvaros notiek sporta zāles pārbūve. Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde sniedz skaidrojumus par iemesliem, kas izraisījuši būvdarbu kavēšanos.

 • Aicina pieteikt skolēnu grupas semināriem par karjeras iespējām iekšlietu un aizsardzības jomā

  24.01.2018.

  Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Informācijas un karjeras atbalsta departaments sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Valsts robežsardzi, Valsts policiju un novadu Izglītības pārvaldēm turpina semināru sēriju par karjeras iespējām iekšlietu un aizsardzības jomā. Šogad semināri notiks Preiļos, Alūksnē un Daugavpilī.

 • Mēs tiksimies ... februārī!

  23.01.2018.

  Ziemas aukstumā sasildīt spēj atmiņas – arī atmiņas par skolas laikā kopīgi piedzīvoto un izdzīvoto. Kāds atcerēsies savu pirmo un vismīļāko skolotāju, kāds – rudens ražas vākšanu kolhozā, kāds – piedalīšanos savos pirmajos Dziesmu svētkos... Skolas aicina savus bijušos absolventus uz siltu atmiņu piepildītām sarunām...

 • Turpinās Jauniešu garantijas pēdējā uzņemšana 25 profesijās

  23.01.2018.

  Līdz š.g. 23.februārim turpinās ziemas uzņemšana Jauniešu garantijas izglītības programmās, kurā jaunieši var pieteikties iegūt darba tirgū pieprasītu profesiju 1 gada laikā bez maksas. Mācības kādā no 25 profesijām piedāvā 17 profesionālās izglītības iestādes visā Latvijā, un šī ir pēdējā uzņemšana programmā Jauniešu garantija, kas tuvojas noslēgumam.

 • No sirds uz sirdi

  22.01.2018.

  Š.g. 18.janvārī Daugavpils pilsētas 23.pirmsskolas izglītības iestādes “Rozīte” bērni un pedagogi Latvijas Sarkanā krusta programmas ietvaros ar devīzi “No sirds uz sirdi” devās uz Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes “Sociālais dienests” Sociālo pakalpojumu nodaļas Dienas aprūpes centru personām ar garīga rakstura traucējumiem.

 • Barikāžu laiku atceroties

  22.01.2018.

  Ir pagājuši 27 gadi kopš 1991.gada janvāra dienām, kad Latvijas iedzīvotāji pulcējās Rīgā, lai nosargātu Latvijas brīvību un paustu gatavību turpināt uzsākto valsts neatkarības atjaunošanas ceļu. Barikādes bija unikāls nevardarbīgas pretošanās paraugs, kurā piedalījās cilvēki no visiem Latvijas novadiem.