Jaunumi

 • Aprīlis – bērnu drošības mēnesis

  08.05.2018.

  Aprīlī Daugavpils pilsētas 18.pirmsskolas izglītības iestādē īpaša uzmanība veltīta bērnu drošībai. Pie bērniem viesojās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Daugavpils nodaļas pārstāvis Guntiņš, kas bērniem stāstīja par pareizu un nepareizu rīcību situācijās, kad nepieciešama palīdzība.

 • Zīmējumu konkurss par zviedru bērnu literatūru

  07.05.2018.

  Latgales Centrālā bibliotēka sadarbībā ar Zviedrijas Karalistes vēstniecību Latvijā izsludina bērnu zīmējumu konkursu “Mans mīļākais varonis zviedru bērnu literatūrā”, kurā aicināti piedalīties Daugavpils pilsētas skolu 4.-5.klašu skolēni. Konkursa mērķis ir paplašināt skolēnu zināšanas par zviedru bērnu rakstnieku daiļradi un rosināt interesi par zviedru literatūru un kultūru.

 • Daugavpils 3.vidusskolas skolēni popularizē savu pilsētu ERASMUS+ projektā

  07.05.2018.

  Š.g. aprīļa pēdējā nedēļa Daugavpils 3.vidusskolas 8.klašu skolēniem bija īpaši nozīmīga, jo skolā viesojās skolēni no Itālijas un Spānijas Erasmus+ programmas projekta „Scan your city and culture with Apps”. Tikšanās galvenie mērķi bija, izmantojot mobilās aplikācijas, pētīt savas pilsētas un novada raksturīgākās vietas un objektus, kā arī rast kopīgu valodu un sadarboties starptautiskā komandā.

 • Maziem mirkļiem ir liela nozīme

  07.05.2018.

  Daugavpils Centra vidusskolas foajē jau vairākas dienas skolēni, skolotāji un viesi varēja aplūkot burvīgi skaistu izstādi “Sirdslieta – izšūšana”. Š.g. 2.maija pēcpusdienā notika izstādes atklāšana. Tajā redzami 3.b klases skolnieces Evelīnas Kezikas un 7.a klases skolnieka Oļģerta Kezika māmiņas Olgas Kezikas krustdūrienā izšūti darbi.

 • Ar lepnumu par paveikto

  03.05.2018.

  Jau par labu tradīciju ir kļuvusi mācību gadastarptautisko, valsts un novadaolimpiāžu, festivālu, sporta sacensību un konkursu laureātu un viņu pedagogu sumināšana maijā. Šogad skolēnu apbalvošanas pasākums notiks Latviešu kultūras centrā 15.maijā plkst.14.30, savukārt skolotājus godināsim Daugavpils Universitātes Koncertzālē (Vienības ielā 13, 4.stāvā) 16.maijā plkst.15.00.

 • Mūsu lielā talka Daugavpils Cietoksnī

  02.05.2018.

  Daugavpils 10.vidusskola š.g. 27.aprīlī piedalījās Lielajā Talkā, lai, kā ik gadu, sakoptu Daugavpils cietokšņa teritoriju. 85 devīto un vienpadsmito klašu skolēni kopā ar klašu audzinātājām rūpīgi talkoja pie Daugavpils cietokšņa Konstantīna vārtiem, kas ir vieni no četriem Cietokšņa vārtiem.