Jaunumi

 • Izglītības iestādes un ģimenes sadarbības pilnveidošana

  28.11.2017.

  Novembris Daugavpils pilsētas 4.speciālajā pirmsskolas izglītības iestādē ir izdzīvots ar radošām aktivitātēm. Viena no tām ir vecākiem organizētais pasākums „Apaļais galds” projekta „Vecāku skola” ietvaros, kura mērķis ir pilnveidot izglītības iestādes un ģimenes sadarbības metodes un formas bērnu attīstības un mācīšanās procesa atbalstam, kompetenču pieejā balstīta pedagoģiskā procesa organizācijai, ģimeņu vērtību un vajadzību izzināšanai un respektēšanai.

 • Pilsētas atklātais pasākums „Mana Latvija”

  28.11.2017.

  Š.g. 23.novembrī Daugavpils 15.vidusskolā notika pasākums “Mana Latvija”, kurā piedalījās 3.klašu skolēni un skolotāji no astoņām Daugavpils skolām. Pasākums bija veltīts Latvijas 99.dzimšanas dienai. Šī pasākuma mērķis bija audzināt patriotiskas jūtas, cieņu pret savu valsti.Pasākuma laikā skolēni ne tikai nostiprināja savas zināšanas par Latviju, par Latvijas valsts simboliem, dabu, kultūras un vides objektiem, paplašināja savu redzesloku, bet arī nostiprināja prasmes sarunāties, sadarboties komandā.

 • Forums “EUROPE2050”& “EUROSCOLA”

  28.11.2017.

  Š.g. 23.novembrī Daugavpils Poļu kultūras centrā notika forums jauniešiem “EUROPE2050”, kas vienoja krievus, poļus, baltkrievus, ukraiņus, ebrejus, latviešus un latgaliešus sarunās par Eiropu šodien un rīt. Vairāk nekā 30 jaunieši diskutēja par pārmaiņām un izaicinājumiem, plāniem un mērķiem.

 • Daugavpils 3.vidusskolas kārtējā apmācības vizīte Polijā

  27.11.2017.

  No š.g. 20.novembra līdz 24.novembrim Erasmus+ K2 projekta “Learning BEAUTY” ietvaros Daugavpils 3.vidusskolas divi skolēni un divi skolotāji devās uz Poliju. Kārtējā tikšanās notika Polijas dienvidu pilsētā Vodzislavā Slonski (Wodzisław Śląski), kura atrodas Silēzijas vojevodistē uz dienvidiem no Ribņikas un ziemeļiem no Morāvijas vārtiem, Ribņikas ogļu baseina (Rybnicki Okręg Węglowy) teritorijā.

 • Jaunieši atklāj tehnoloģiju pasauli

  27.11.2017.

  Š.g. 23.novembrī Daugavpils 10.vidusskolā projekta „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros notika divas izglītojošas nodarbības “Nākotnes profesijas IKT jomā!” pilsētas skolu 7.-9. un 10.-12.klašu skolēniem.

 • Dzīvojot pēc tradīcijām...

  27.11.2017.

  Pavisam nesen mūsu valsts nosvinēja savu 99.dzimšanas dienu un gatavojas savai skaistajai 100 gadu jubilejai. Visā valstī un mūsu pilsētā – Daugavpilī – notiek dažādas aktivitātes, labie darbi par godu nākamajam jubilejas gadam.

 • Globālās izglītības nedēļa un “Mazo būvnieku skoliņa”

  27.11.2017. Š.g. 23.novembrī, “Globālās izglītības nedēļas 2017” ietvaros (šīs nedēļas aktivitātes notiek vienlaicīgi visās Eiropas valstīs), mūsu iestādes vecākajā grupiņā “Laimīte” viesojās PIKC “Daugavpils Būvniecības tehnikums” pārstāvis Viktors Gallers ar izbraukuma nodarbību ciklu "Jauno būvnieku skoliņa", kas ir paredzēts 5 – 7 gadus veciem bērniem.

 • Latvenergo Enerģētikas muzejs skolēniem

  27.11.2017.

  Š.g. 23.novembrī Daugavpils Vienības pamatskolā notika Latvenergo Enerģētikas muzeja nodarbība 3.klases skolēniem par elektrodrošību un drošību dažādās situācijās un izglītojoša lekcija 7.-9.klašu skolēniem par Ķeguma spēkstacijas celtniecības gaitu 1936. ̶ 1940.gadā.

 • Radošo darbu konkurss “Ieraugi manu pasauli”

  27.11.2017.

  Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” tiek rīkots radošo darbu konkurss “Ieraugi manu pasauli”, kura mērķis veicināt radošo darbību, dot iespēju jaunajiem māksliniekiem radoši izpausties dažādās jomās un nodrošināt iespēju parādīt savus darbus plašākai publikai.