Jaunumi

 • Jaunieši tiek aicināti piedalīties Erasmus+ starptautiskajā projektā “Get New Habits” Daugavpilī

  10.04.2018.

  Interesē videi draudzīgs dzīvesveids? Vēlies, lai par to aizdomājas arī apkārtējie? Tad iesaisties 10 piedzīvojumiem bagātās dienās!Aicinām jauniešus (vecumā no 17 līdz 25 gadiem) pieteikties starptautiskajam Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektam “Get new habits”, kurš norisināsies no š.g. 21.aprīļa līdz 30.aprīlim Daugavpilī.

 • Līdz 16.aprīlim turpinās otrā pieteikšanās ES fondu mācībām pieaugušajiem

  10.04.2018.

  Ikviens strādājošais un pašnodarbinātais vecumā no 25 gadiem vēl līdz š.g. 16.aprīlim var pieteikties mācībām Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, paaugstinot savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju. Šajā pieteikšanās kārtā pieejamas mācības 12 dažādās tautsaimniecības nozarēs 38 Latvijas pilsētās un novados.

 • Vācu kultūras pavasaris Daugavpilī

  10.04.2018.

  No š.g. 10.aprīļa līdz 24.aprīlim mūsu pilsētā notiks jau par jauku tradīciju kļuvušais pasākumu cikls “Vācu kultūras pavasaris”. Iedzīvotājiem atkal būs iespēja apmeklēt dažādus pasākumus – izstādes, lekcijas, koncertus, vācu kino vakarus. Aktivitātes norisināsies gan vācu, gan latviešu valodā. “Vācu kultūras pavasari” organizē Daugavpils Universitātes Humanitārās fakultātes Vācu valodas un Vācijas valstsmācības tālākizglītības centrs sadarbībā ar Vācijas vēstniecību Rīgā, Gētes institūtu Rīgā, Daugavpils pilsētas domi un daudzām citām organizācijām.

 • If Drošības fonds meklē labākos projektus, lai sniegtu finansiālu atbalstu!

  09.04.2018.

  No 9. līdz 23.aprīlim ikvienai Latvijas skolai, pirmsskolas izglītības iestādei, nevalstiskajai organizācija vai citai iestādei, kurai ir nepieciešams veikt ieguldījumu drošības uzlabošanā, ir iespēja pieteikt savu projektu If Drošības fonda kampaņai! Uzvaras balvu fonds – 3000 eiro tiks piešķirts trim veiksmīgākajiem pieteikumiem – katram pa 1000 eiro.

 • Zemeslode ir drošās rokās!

  09.04.2018.

  Š.g. 5.aprīlī Daugavpils 10.vidusskolā notika ekoloģiskā spēle konkurss pilsētas 3. - 4.klašu skolēniem. Šī spēle jau trešo gadu pulcē mazos dabas draugus. Šogad spēlē konkursā piedalījās deviņu pilsētas skolu audzēkņi: 3., 12., 15., 16., J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolas, Centra vidusskolas, Krievu vidusskolas–liceja, Saskaņas pamatskolas un pašmāju komanda.

 • Suns – cilvēka labākais draugs!

  09.04.2018.

  Lai popularizētu robežsardzes tēlu un sniegtu informāciju par robežsargu dienestu pirmsskolas izglītības iestādes bērniem, Daugavpils pilsētas 4.speciālā pirmsskolas izglītības iestāde projektā „Vecāku skola” rīkoja aktivitāti „Profesiju pasaulē” ar mērķi iepazīstināt bērnus ar kinologa profesiju un dienesta suņiem, to darbu.