Jaunumi

 • Tikšanās ar ASV vēstniecības pārstāvjiem

  22.09.2017.

  Š.g. 21.septembrī Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldē (DPIP) notika tikšanās ar Daugavpils pilsētas domes deputātu Marjanu Ivanovu-Jevsejevu un ASV vēstniecības pārstāvēm – vēstnieka padomnieci Džīnu Svītoni (Jean Sweeton) un ekonomikas speciālisti Alinu Jefremovu.

 • Integrētā dzejas diena Daugavpils 10.vidusskolā

  21.09.2017.

  Vai esat kādreiz mēģinājuši veidot literārās instalācijas vai sacerēt dzejoļus par decimāldaļskaitļiem un reizināšanu, vai soļot un lasīt dzeju vienlaicīgi, vai vēstures stundā runāt par Raiņa dzeju un cilvēka personību tajā? “Ir vērts izmēģināt!” šādu pārliecību pauduši Daugavpils 10.vidusskolas skolēni integrētās dzejas dienas nobeigumā.

 • “Rūķītī” lasa un vērtē!

  21.09.2017.

  Jau 17 gadus Latvijā veiksmīgi darbojas lasīšanas veicināšanas programma “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”, kuras mērķis ir veicināt lasītprasmi un interesi par grāmatām.

 • “Zem Daugavpils zvaigžņotās debess”

  21.09.2017.

  “Zem Daugavpils zvaigžņotās debess” – pasākums pilsētas dažādu paaudžu iedzīvotājiem (skolēniem, studentiem, interesentiem), kuri interesējas par astronomiju – par Visuma noslēpumiem, kosmisko ķermeņu izpētes iespējām un vēlas praktiski “paceļot Visumā”, iepazīstoties ar Daugavpils Univeritātē 2015.gadā ierīkotās astronomiskās observatorijas kosmisko objektu izpētes iespējām.

 • Konkurss "Ventspils IT izaicinājums"

  20.09.2017.

  Jaunā kvalitātē un ar pilnu jaudu pie skolēniem atgriežas konkurss "Ventspils IT izaicinājums". Šogad balvas lielākas, dalībnieku vairāk, fināls grandiozāks. Aicinām skolēnus piedalīties šī gada grandiozākajā skolēnu konkursā!