Arhīvs

 • Noslēdzies Reģionālais Skolēnu mācību uzņēmumu pasākums “Cits Bazārs” Daugavpilī – uzmanība pievērsta kvalitātei, ekoloģijai un inovācijām

  13.02.2018.

  Gadatirgus pulcēja 56 jauniešus no Daugavpils, Viļānu, Rīgas, Jaunogres un Ogres 11 izglītības iestādēm. Reģionālajā Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) pasākumā gadatirgū Daugavpilī, ko organizēja biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvija (JA Latvija) partneris Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde sadarbībā ar Latgales Plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centru uzvaras laurus plūca SMU, kuri izcēlās ar inovatīvām idejām, kvalitāti un ekoloģiskiem produktiem.

 • ERASMUS+ projekts sniedz iespēju Daugavpils 3.vidusskolas skolēniem pētīt vēsturi

  13.02.2018.

  No š.g. 5.februāra līdz 9.februārim mums, 10.klases skolniecēm, paveicās apmeklēt vienu no skaistākajām Eiropas Savienības valstīm – Itāliju. Šis aizraujošais ceļojums notika, pateicoties Erasmus+ projektam “Eiropas kultūrmozaīkas mantojums”, kurā piedalījās tādas valstis kā Itālija, Latvija, Spānija, Grieķija un Polija. Tikšanās mērķis bija iepazīties ar citu valstu vēsturi, kultūru un tradīcijām, ko mēs labprāt izdarījām.

 • Satversmes tiesas konkursi skolēniem noslēgušies

  15.01.2018.

  Š.g. 15.janvārī Satversmes tiesa publicē pērn septembrī izsludinātā 6. klašu skolēnu zīmējumu konkursa “Mana Satversme” un 9. un 12. klašu skolēnu domrakstu konkursa “Mana Latvija un Satversme” uzvarētājus un atzinības rakstu saņēmējus.

 • „Profesiju dienās skolēniem” Daugavpils skolēni iepazīst farmācijas nozares ikdienu AS „Grindeks”

  15.02.2018.

  Nolūkā iepazīstināt dabaszinātnēs sekmīgākos un ieinteresētākos Latvijas skolēnus ar dažādu profesiju pārstāvju ikdienu farmācijas uzņēmumā, šogad jau devīto reizi AS „Grindeks” organizē projektu „Profesiju dienas skolēniem”. Starp 40 projekta dalībniekiem, kuri izvēlēti pēc 144 pieteikumu novērtēšanas, darbu uzņēmumā „Grindeks” iepazina arī Daugavpils 3.vidusskolas 10.klases skolniece Darja Davidova un Daugavpils Valsts ģimnāzijas 9.klases skolnieks Niklāvs Haritonovs.

 • Spānijā Erasmus+ projekta dalībnieki sprieda, kā padarīt pasauli labāku

  19.02.2018.

  No š.g. 6.februāra līdz 12.februārim Daugavpils 10.vidusskolas delegācija apmeklēja Spānijas pilsētu Consuegra, kur notika ES Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA 2) stratēģisko skolu sadarbības partnerību projekta “Mēs vēlamies ar brīvprātīgo darbu veidot labāku pasauli” (“We want to volunteer to make the world a better place”) 5.mobilitāte. Kopīgam darbam nelielajā Spānijas vidienes pilsētiņā, kurā savu nemirstīgo darbu par Donu Kihot esot rakstījis dižais Servantess, vienojās Spānijas, Itālijas, Polijas, Somijas un Latvijas skolu koordinatori un skolēni.

 • Akcija “Atpakaļ uz skolu 2018”

  19.02.2018.

  Arī šogad Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā aicina Izglītības iestādes un Eiropas klubu skolas piedalīties akcijā "Atpakaļ uz skolu".Akcijai var pieteikt līdz š.g. 23.februārim, aizpildot tiešsaistes anketu, kas pieejama adresēhttp://ej.uz/AUS18-skolas

  2018.gadā akcija "Atpakaļ uz skolu" norisināsies no 19.marta līdz 11.maijam.