Arhīvs

 • Noslēdzies konkurss „Uz ceļa uzvedos droši!”

  28.11.2013.

  Tad, kad esat aizvēruši mājas durvis, lai kaut kur dotos kājām vai ar mašīnu, jūs nokļūstat uz ielas. Iela ir tāda kā interesanta, bet sarežģīta spēle: ir jāievēro noteikumi, jākoncentrē uzmanība, ir jābūt pacietīgam un modram. Bērniem jāzina, kā droši veikt izvēlēto ceļa posmu, kāpēc ir vajadzīgi atstarotāji, kāpēc uz ceļa ir gājēju pāreja, un kam ir paredzēts luksofors – to visu viņi apgūst pirmsskolas izglītības iestādē.

 • Izsludināts zinātniski pētniecisko darbu konkurss skolēniem

  27.11.2013.

  Daugavpils Universitāte (DU) un Daugavpils pilsētas domes Vispārējās un profesionālās izglītības pārvalde (VPIP) Latgales reģiona vispārējās vidējās izglītības iestāžu 10. – 12.klašu skolēnus, profesionālo vidusskolu un arodskolu audzēkņus aicina piedalīties skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konkursā.

 • Princese Ziemassvētkos

  26.11.2013.

  Daugavpils Bērnu un jauniešu centrs „Jaunība” aicina uz Jaunā gada muzikālo uzvedumu „Princese Ziemassvētkos”.

 • Daugavpilieši triumfē Latgales atklātajā olimpiādē ģeogrāfijā

  26.11.2013.

  23.novembrī pussimts Latgales skolēnu mēroja ceļu uz Rēzeknes Augstskolu, kurā norisinājās trešā Latgales Atklātā olimpiāde ģeogrāfijā. Daugavpili pārstāvēja 25 skolēni no Daugavpils Valsts ģimnāzijas, Daugavpils Krievu vidusskolas – liceja, Daugavpils 12.vidusskolas un Daugavpils 16.vidusskolas.

 • Starptautisks konkurss un tā laureāte – mūsu skolotāja

  26.11.2013.

  Šī gada oktobrī notika starptautisks konkurss „Labākais krievu valodas skolotājs ārvalstīs”, kurā tika uzaicināti piedalīties skolotāji no Abhāzijas, Azerbaidžānas, Armēnijas, Baltkrievijas, Kazahstānas, Kirgīzijas, Moldovas, Tadžikistānas, Turkmēnijas, Uzbekistānas, Ukrainas, Dienvidosetijas, Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

 • Bērniem par toleranci

  26.11.2013.

  „Tolerance ir morāla, ētiska īpašība, kuru raksturo attieksme pret citu cilvēku interesēm, pārliecību, uzskatiem, paradumiem un uzvedību. Tā izpaužas spējā savstarpēji saprasties un līdzīgu interešu un uzskatu saskaņošanā bez spiediena izdarīšanas, kā galvenās metodes izmantojot izskaidrošanu un pārliecināšanu” (A. Guseinovs un T.Kons)

 • Mums visiem ir kopīgi svētki

  26.11.2013.

  18. novembris – mūsu valsts lielākie svētki. Tās ir gan valstiskas svinības, gan katram Latvijas iedzīvotājam sirdī izjūtami, cieņā un godā turami svētki. Šogad 18.novembra svinēšanai Daugavpils pilsētas 22.pirmsskolas izglītības iestādē aktīvi pievienojās arī bērnu vecāki, kuri kopā ar saviem bērniem cītīgi pastrādājuši un uz iestādes izstādi atnesuši savus darbiņus, kas veltīti Dzimtenei.

 • Krievu folkloras bagātības apzinot

  26.11.2013.

  Jau trešo reizi pilsētā notika krievu folkloras festivāls 5.klašu skolēniem, kuru organizēja Daugavpils 10.vidusskola. Piedalījās skolēni no Daugavpils 3.vidusskolas, Daugavpils Centra vidusskolas, J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolas, Daugavpils 9.vidusskolas, Daugavpils 13.vidusskolas, Daugavpils 16.vidusskolas, Daugavpils 17.vidusskolas un no Lāču pamatskolas.