Arhīvs

 • Daugavpils 12. vidusskolas partnerības projekts-Rumānijas apmeklēšana

  Šā gada 17.-29. septembrī Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas Comenius apakšprogrammas divpusējās partnerības projekta „Train ticket to Europe: Language awareness through visual arts” ( Nr. 2012-1-RO1-COMO7-226312) ietvaros tika īstenota kārtējā aktivitāte – Daugavpils 12. vidusskolas skolēnu un skolotāju mobilitāte - divpusējās partnerības projekta partnerskolas: Liceul de Arte (Alba Iulia, Rumānija) apmeklēšana.

 • Būt dāsnam – tas ir skolotāja dzīvesveids

  03.10.2013.

  Skolotājs – cilvēks, kas stingri un stabili stāv uz Zemes, smeļoties no tās spēku katrai dienai, bet Saule ir tā, kuras gaisma rāda ceļu gan pašam, gan viņa audzēkņiem. Skolotāja misiju – katru rītu būt savā vietā un sniegt zināšanu gaismu. Vispārējās un profesionālās izglītības pārvalde šogad oktobrī rīko pasākumu ciklu „No skolotāja – skolotājam”, piedāvājot Daugavpils Kultūras pilī apskatīt pilsētas pedagogu vaļasprieku darbu izstādi un apmeklēt svinīgo pasākumu, kā arī aicinot skolotājus uz savu kolēģu hobiju apgūšanas meistarklasēm.

 • ... bija darbi rudens dārzā

  03.10.2013.

  Nekas jau nav mainījies. Rudens ir gada bagātākais laiks (vismaz laukos, bet tie taču kaut mazdrusciņ ienāk arī pilsētā). Bez talkas arī nevar iztikt. Ceturtdien, 3.oktobrī, 17.pirmsskolas izglītības iestādē notika tematiskie rudens ražas svētki „...bija darbi rudens dārzā”.

 • Latvistikas atvērtie semināri vidusskolēniem

  03.10.2013.

  Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Latvistikas un baltistikas nodaļa aicina vidusskolēnus uz

  LATVISTIKAS ATVĒRTAJIEM SEMINĀRIEM jeb LASI! ATCERIES! SALĪDZINI! INTERPRETĒ! Jeb (L.A.Si)

  Semināri 2013.gadā pavasarī paredzēti oktobrī, novembrī, decembrī, bet 2014.gadā - februārī, martā un aprīlī ar noslēguma pasākumu maijā.

 • Skrienam un uzvaram

  03.10.2013.

  Kamēr pilsētas pedagogi tika godināti Starptautiskajai skolotāju dienai veltītajā svinīgajā pasākumā „No skolotāja – skolotājam” un baudīja viņiem veltītus apsveikuma vārdus un kolēģu priekšnesumus, mūsu skolēni skrēja pēc jaunām uzvarām.

 • Videoreklāmu konkurss jauniešiem

  03.10.2013.

  Izglītības un zinātnes ministrija aicina jauniešu piedalīties video reklāmu konkursā un parādīt ko “Jaunieši var!” darīt brīvajā laikā

  Ja Tev un Taviem draugiem patīk filmēt, ja esi aktīvs, uzņēmīgs, iesaisties brīvprātīgo darbā, jaunatnes organizācijāvai skolas/augstskolas pašpārvaldē, tad nepalaid garām izdevību un piesakies videoreklāmu konkursā – “Jaunieši var!”, aizraujot arī citus jauniešusar iespējām lietderīgi pavadīt brīvo laiku!