Arhīvs

 • Atjaunota kampaņa atkritumu daudzuma samazināšanai

  12.11.2013.

  Jau otro gadu Vides izglītības fonds (VIF) īsteno Wrigley Litter Less campaign jeb Atkritumu samazināšanas kampaņu Latvijā, kas norisinās sadarbībā ar Wrigley Jr. kompāniju un Starptautisko Vides Izglītības fonda (Foundation for Environmental Education) programmu Jaunie vides reportieri.

 • Iespējas veikt brīvprātīgo darbu Daugavpilī

  11.11.2013.

  Jaunatnes departamenta mājas lapā www.jaunatne.daugavpils.lv tika atvērta jauna sadaļa „Brīvprātīgais darbs”, kurā ir apkopota informācija par Daugavpils pilsētas iestāžu piedāvātajām iespējām veikt brīvprātīgo darbu un aktuālākās ziņas par citām iespējām gūt vērtīgu pieredzi un zināšanas, palīdzot citiem un vienreizējos projektos.

 • Daugavpils Saskaņas pamatskola turpina piedalīties Comenius projektā „Zemes balsis”

  08.11.2013.

  Jau otro mācību gadu Daugavpils Saskaņas pamatskola piedalās starptautiskajā Comenius projektā „The Voices from the Land” (Līguma numurs 2012-1-TR1-COM06-36068 7). Projekta mērķis ir motivēt skolēnus mācīties angļu valodu, attīstīt skolēnu radošās spējas, popularizēt Latvijas tradīcijas un vērtības. Projekta ietvaros bija organizētas vietējās aktivitātes un pasākumi, labdarības akcijas, kā arī skolēnu un skolotāju izbraukuma semināri uz Turciju, Spāniju, Itāliju.

 • Daugavpils pilsētas skolotāji un skolēni svin svētkus

  08.11.2013.

  Novembris Daugavpils skolās tradicionāli ienāk ar sarkanbaltsarkanām krāsām, jo klašu sienas rotā Latvijas kontūras ar skolēnu laba vēlējumiem savai valstij, gaiteņos redzamas kolāžas, zīmējumi, instalācijas, rokdarbu izstādes, kurās audzēkņi cenšas parādīt dzimtās zemes skaistumu, unikalitāti, kā arī savu attieksmi pret šeit notiekošo. Audzēkņi un pedagogi nēsā arī sarkanbaltsarkanās lentītes.