Arhīvs

 • Zīmējumu konkurss "Brīvprātīgais darbs jauniešu acīm”

  16.10.2013.

  Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes departaments aicina jauniešus piedalīties radošā konkursā „Brīvprātīgais darbs jauniešu acīm”, kura mērķis ir veicināt jauniešu interesi par brīvprātīgo darbu un tā iespējām savā pilsētā, kā arī popularizēt šo kustību jauniešu vidū.

 • Daugavpilī 4149 Karjeras nedēļas dalībnieki iepazina profesijas un mācījās plānot karjeru

  16.10.2013.

  Ar mērķi aicināt jauniešus domāt par savlaicīgu savas karjeras veidošanu, no 7. līdz 11. oktobrim vienpadsmit Latvijas pilsētās norisinājās Karjeras nedēļa, ko īstenoja Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar lielākajām Latvijas pilsētām. Šogad 24 197 apmeklētāji izzināja profesijas, iedvesmojās no nozaru profesionāļiem, vēra uzņēmumu durvis un iepazina paši sevi, savas spējas un talantus. Daugavpilī Karjeras nedēļā norisinājās 58 lielāki un mazāki pasākumi, kurus apmeklēja 4149 dalībnieki.

 • Ceļojošā izstāde „Vairāk nekā bērnu spēles” Daugavpilī

  15.10.2013.

  Ebreju traģiskās vēstures tēma ir neiztrūkstoša vēstures un sociālo zinību stundu sastāvdaļa, tāpēc šogad skolēniem tiek piedāvāta iespēja to iepazīt neparastākā veidā – ar ceļojošās izstādes „Vairāk nekā bērnu spēles” palīdzību. Izstādes autori ir Holokausta upuru un varoņu memoriālā kompleksa „Jad Vašem” Izraēlā pētnieki, bet finansiālu atbalstu materiālu pārtulkošanai latviešu valodā ir sagādājusi Izraēlas vēstniecība Latvijā un NVO „ICEJ Latvija”.

 • Noslēgusies „Karjeras nedēļa 2013” Daugavpilī

  15.10.2013.

  „Karjeras nedēļas” ietvaros no 7.oktobra līdz 11.oktobrim vispārizglītojošo skolu skolēniem un profesionālās izglītības iestāžu audzēkņiem tika piedāvāti dažādi izglītojoši pasākumi - darbnīcas, meistarklases, lekcijas, semināri, diskusijas, ekskursijas un atvērto durvju dienas, kuru laikā skolēniem bija iespēja uzzināt gan par izglītības iespējām, gan iepazīt darba pasauli un profesijas. Šogad Daugavpilī tika piedāvātas 58 dažādas aktivitātes, kurās iesaistījās apmēram 4149 skolēnu.

 • ,,Uzņēmēju stundas” Centra vidusskolā

  15.10.2013.

  3.oktobrī, Daugavpils Centra vidusskola sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domes Attīstības departamenta biznesa attīstības nodaļu organizēja ,,Uzņēmēju stundas" 9.-12.klasēs, lai skolēni varētu iegūt plašāku priekšstatu par biznesa vidi. Par savu uzņēmējdarbību stāstīja vairāku uzņēmumu pārstāvji.

 • Vispasaules Putras diena J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolā

  15.10.2013.

  Kopš 1994.gada tieši 10.oktobrī tiek svinēta Vispasaules Putras diena, tāpēc no 09.09.2013. līdz 10.10.2013. tika rīkotas Putras programmas skolās. Šīs programmas mērķis ir izglītot bērnus par graudaugu labvēlīgo ietekmi uz veselību un organismu kopumā un putru kā vienu no veselīga uztura sastāvdaļām.

 • Vāru, vāru putriņu...

  15.10.2013.

  Daugavpils pilsētas 7.pirmsskolas izglītības iestāde piedalījās Starptautiskajai Putras dienai veltītajos pasākumos. Putras programmai veltījām nedēļu, jo esam pirmsskolēni un vēlamies uzzināt vairāk par šo ēdienu.

 • Sagaidot Jaunbūves bibliotēkas 60 gadu jubileju

  15.10.2013.

  Gatavojoties jubilejas pasākumiem, Jaunbūves bibliotēka aicina grāmatu cienītājus piedalīties radošajā konkursā „Pārsteidz bibliotēku 60 gadu jubilejā…”, kas norisināsies trijās nominācijās:

  „Uzraksti veltījumu bibliotēkai”;

  „Izveido apsveikumu bibliotēkai jubilejā”;

  „Izgatavo un uzdāvini savu radošo rokdarbu bibliotēkai”.