Arhīvs

 • Ziņas no Finanšu komitejas sēdes

  19.09.2013.

  19.septembra Daugavpils pilsētas domes Finanšu komitejas sēdē tika izskatīts jautājums par grozījumiem Vispārējās un profesionālās izglītības pārvaldes pamatbudžeta (dotācija no vispārējiem ieņēmumiem) ieņēmumu un izdevumu tāmē 2013.gadam.

 • Skolotāji svin savus svētkus

  19.09.2013.

  Par 2013.gada Starptautiskās skolotāju dienas moto mūsu pilsētā izvēlēts „No skolotāja – skolotājam”, lai uzsvērtu un atklātu, cik daudz un nesavtīgi pedagogi dalās savās zināšanās un prasmēs ne tikai ar skolēniem, bet arī ar kolēģiem.

 • Eseju konkurss vidusskolēniem

  19.09.2013.

  Klubs „Māja" sadarbībā ar Eiropas Parlamenta Informācijas biroju Latvijā aicina jauniešus piedalīties eseju konkursā vidusskolēniem „Eiropas Parlaments un mēs", lai iegūtu iespēju būt par Latvijas valsts pārstāvjiem pasākumā Euronest-Scola, kurā piedalīsies jaunieši no visām ES valstīm.

 • Saulīti meklējot…

  17.09.2013.

  Par godu jaunā mācību gada sākumam arī šogad „Liesmiņas” saime iejutās aktieru lomās. Daugavpils pilsētas 21.pirmsskolas izglītības iestādē šo mācību gadu teatrālā gaisotnē ieskandināja pedagogu iestudētā izrāde „Kur Saulīte dzīvo?”

 • Tēva diena - sporta diena

  16.09.2013.

  Fiziskā audzināšana pirmsskolas bērnu iestādē attīsta un pilnveido pamatkustības, kas nepieciešamas praktiskajā dzīvē, stimulē pozitīvo rakstura īpašību veidošanos. Mums ir burvīgs fiziskās audzināšanas skolotājs Ēvalds Stankevičs. Kā bērni viņu mīl! Tas ir vienreizēji, kā viņš vada sporta nodarbības.

 • Dzejas dienas Centra vidusskolā

  16.09.2013.

  Dzejas dienas atnāk reizē ar dzeltēt un sārtoties sākušām kļavu lapām, vējā krītošiem kastaņiem un miglainiem septembra rītiem. Kā katru gadu, arī šai rudenī Daugavpils Centra vidusskolas audzēkņi un pedagogi iesaistījās Dzejas dienu pasākumos pie Raiņa pieminekļa un Raiņa mājā Berķenelē, kā arī uzņēma dzejniekus savā skolā.

 • Tikšanās ar rakstnieci Andru Manfeldi Latgales Centrālajā bibliotēkā

  16.09.2013.

  Š.g. 19.septembrī plkst.12.30 Latgales Centrālās bibliotēkas periodikas lasītavā notiks tikšanās ar rakstnieci Andru Manfeldi. Andra Manfelde dzimusi 1973.gadā, absolvējusi Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolu. Rakstnieces pirmās publikācijas lasāmas 2002.gada žurnālā „Karogs”. Literāte ir saņēmusi prēmijas un goda balvas, piedaloties vairākos literārajos konkursos ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām.

 • Dzejas dienas ienāk skolā

  16.09.2013.

  Š.g. 11.septembrī J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolā norisinājās pasākumi, kas veltīti Dzejas dienām. Gatavojoties šai dienai, 1. – 10.klašu skolēni vizuālās mākslas stundās lasīja Raiņa dzejoļus un tos ilustrēja. Skolēnu veikums ir aplūkojams izstādē. Tradicionāli visu klašu skolēni veidoja ziedu kompozīcijas.