Arhīvs

 • Aicina Daugavpils Universitātes Zinātnes skola

  16.09.2013.

  Līdz ar jauno mācību gadu Daugavpils Universitāte piedāvā arī jaunas iespējas – savas darbības otro gadu uzsāk Daugavpils Universitātes (DU) Zinātnes skola, kuras ietvaros jaunieši no visas Latvijas varēs tuvāk iepazīt zinātnes pasauli, pavērot, kā tā tiek izmantota mūsu ikdienas dzīvē, ražošanā un uzzināt jaunus un pārsteidzošus faktus par labi zināmām un ierastām lietām un procesiem.

 • Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju balva "Platīna pele 2013"

  13.09.2013.

  Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) izsludina pieteikšanos Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju balvai "Platīna pele 2013". Balvas mērķis ir apzināt un cildināt pēdējo gadu laikā Latvijā radītos labākos e-pakalpojumus, e-biznesa risinājumus un inovācijas, kā arī informēt par tiem biznesa vidi un sabiedrību. Jau otro gadu tiks sumināts arī uzvarētājs nominācijā "Labākais E-skolotājs". Balvas tiks pasniegtas LIKTA gadskārtējā konferencē 2013.gada 5.decembrī.

 • Skolotāji aktīvi piesakās meistarklasēm

  13.09.2013.

  Tikai 10.septembrī tika uzsākta pieteikšanās visdažādākajām skolotāju vadītajām meistarklasēm, bet jau jāizsludina papildu nodarbība! Sakarā ar lielo interesi par rotu gatavošanu, skolotāja Sandra Dimante laipni piekrita novadīt meistarklasi divas reizes, bet datums ir mainīts: meistarklase „Rotu gatavošana” pārcelta uz 31.oktobri un notiks divos laikos: plkst.10.00 un plkst.12.00.

 • Seminārs par iekļaujošo izglītību

  12.09.2013.

  Š.g. 11.septembrī Daugavpils izglītības pārvaldes speciālisti, iestāžu vadītāji un skolēnu atbalsta personāls tika aicināts uz semināru „Par atbalstu izglītojamo ar speciālajām vajadzībām, grūtībām mācībās iekļaušanai vispārizglītojošajās skolās ”, kurš tika organizēts ESF projekta „Izglītojamo ar funkcionāliem traucējumiem atbalsta sistēmas izveide” (vienošanās Nr. 2010/0330/1DP/1.2.2.4.1/10/IPIA/VIAA/001) ietvaros sadarbībā ar Vispārējās un profesionālās izglītības pārvaldi.

 • Varēs iesniegt projektus līdzfinansējumu konkursam

  12.09.2013.

  Jau no 1.oktobra līdz 1.novembrim plkst.12.00 biedrībām un iniciatīvu grupu pārstāvjiem ir iespēja iesniegt savus projektus līdzfinansējuma konkursam, kura mērķis ir veicināt pilsētas jauniešu NVO darbību un attīstību, atbalstot Daugavpils pilsētas jauniešu iniciatīvas.

 • Sāksies Jauno vides reportieru skolas sezona

  12.09.2013.Jaunie vides reportieri ir vides izglītības programma jauniešiem vecumā no 12 – 21 gadu vecumam ar mērķi pētīt, izzināt vides problēmas, piedāvāt risinājumus un meklēt atbildes gan uz saviem, gan sabiedrības interesējošiem jautājumiem, izmanojot kvalitatīvās žurnālistikas metodes.

 • Uzsākta pieteikšanās bezmaksas semināriem

  12.09.2013.

  Līdz 25.septembrim Daugavpils un Daugavpils novada sociālās atstumtības riskam pakļautām ģimenēm ar bērniem, skolotājiem un sociālajiem darbiniekiem ir iespēja pieteikties projekta „Psihosociālā atbalsta un palīdzības sniegšana Daugavpils un Daugavpils novada skolotājiem, sociālajiem darbiniekiem un ģimenēm ar bērniem” (līguma Nr. 2012.EEZ/PP/1/MIC/098/016) bezmaksas semināriem-treniņiem.

 • Skolēniem saistošā un interesantā veidā stāstīs par vienoto valūtu eiro

  11.09.2013.

  Izstrādātais metodiskais materiāls „8 stāsti par eiro” turpmāk būs vērtīgs atbalsts skolēniem un skolotājiem mācību procesā. Izdevums saistošā un mūsdienīgā veidā sniedz zināšanas un izpratni par Eiropas Monetārās Savienības vienoto valūtu eiro, tās rašanās vēsturi un praktisko pielietojumu, ar ko tiešā veidā saskarsies katrs iedzīvotājs jau pēc mazāk nekā četriem mēnešiem līdz ar jaunās valūtas ieviešanu Latvijā.

 • Ekskursijā uz Daugavpils Skrošu rūpnīcu

  11.09.2013.

  Daugavpils Skrošu rūpnīcas īpašais piedāvājums skolēnu grupām „Tīrā fizika!” Skolu rudens ekskursiju laikā Daugavpils Skrošu rūpnīca ir sagatavojusi īpašu piedāvājumu skolēnu grupām! Tagad, nākot ar klasi ekskursijā uz Daugavpils Skrošu rūpnīcu, biļetes cena ir tikai 1,20 Ls personai!