Arhīvs

 • ... bija darbi rudens dārzā

  03.10.2013.

  Nekas jau nav mainījies. Rudens ir gada bagātākais laiks (vismaz laukos, bet tie taču kaut mazdrusciņ ienāk arī pilsētā). Bez talkas arī nevar iztikt. Ceturtdien, 3.oktobrī, 17.pirmsskolas izglītības iestādē notika tematiskie rudens ražas svētki „...bija darbi rudens dārzā”.

 • Latvistikas atvērtie semināri vidusskolēniem

  03.10.2013.

  Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Latvistikas un baltistikas nodaļa aicina vidusskolēnus uz

  LATVISTIKAS ATVĒRTAJIEM SEMINĀRIEM jeb LASI! ATCERIES! SALĪDZINI! INTERPRETĒ! Jeb (L.A.Si)

  Semināri 2013.gadā pavasarī paredzēti oktobrī, novembrī, decembrī, bet 2014.gadā - februārī, martā un aprīlī ar noslēguma pasākumu maijā.

 • Skrienam un uzvaram

  03.10.2013.

  Kamēr pilsētas pedagogi tika godināti Starptautiskajai skolotāju dienai veltītajā svinīgajā pasākumā „No skolotāja – skolotājam” un baudīja viņiem veltītus apsveikuma vārdus un kolēģu priekšnesumus, mūsu skolēni skrēja pēc jaunām uzvarām.

 • Videoreklāmu konkurss jauniešiem

  03.10.2013.

  Izglītības un zinātnes ministrija aicina jauniešu piedalīties video reklāmu konkursā un parādīt ko “Jaunieši var!” darīt brīvajā laikā

  Ja Tev un Taviem draugiem patīk filmēt, ja esi aktīvs, uzņēmīgs, iesaisties brīvprātīgo darbā, jaunatnes organizācijāvai skolas/augstskolas pašpārvaldē, tad nepalaid garām izdevību un piesakies videoreklāmu konkursā – “Jaunieši var!”, aizraujot arī citus jauniešusar iespējām lietderīgi pavadīt brīvo laiku!

 • Miķeļdienas tirgus „Rūķītī”

  03.10.2013.

  Līdzīgi citiem svētkiem latviešu gadskārtā, arī Miķeļi tiek atzīmēti ar svinībām. Miķeļdiena tiek svinēta gada visbagātākajā laikā, kad novākta raža – dārzeņi un augļi, tādēļ Daugavpils pilsētas 24.pirmsskolas izglītības iestādes „Rūķu sētā” visi pulcējās uz Miķeļdienas gadatirgu.

 • Meistarības universitāte „Kā nu bez matemātikas!?...”

  03.10.2013.

  Šogad Daugavpils pilsētas Vispārējās un profesionālās izglītības pārvaldes viena no prioritātēm ir starpdisciplināru prasmju aktualizēšana mācību stundā. Prioritātes realizēšanai 25.septembrī tika atklāta Meistarības universitāte „Kā nu bez matemātikas!?...”. Meistarības universitāte – ir sešu semināru cikls.

 • Miķelis atnācis!

  03.10.2013.

  Miķeļam gaili kāvuDeviņiemi cekuliem,Lai tas man jaunu gaduRudzus, miežus audzināja.(Latv. t.dz.)

  Latviešu tautas tradīcijas, tas ir garš stāsts, kuru bērni iepazīst gadu no gada kā no jauna.

 • „Kaķis maisā” un citi...

  03.10.2013.

  Eiropas valodu nedēļas ietvaros š.g. 27.septembrī Daugavpils 3.vidusskolā notika „Interaktīva spēle dažādās valodās” 6.klašu skolēniem, ko organizēja Vispārējās un profesionālās izglītības pārvaldes izglītības metodiķes valodu jautājumos.