Arhīvs

 • Iegūsti līdz pat Ls 5000 lielu finansējumu savas idejas realizācijai!

  Latvijā dzīvo daudz uzņēmīgu un mērķtiecīgucilvēku, kuriem ir idejas, kā padarīt savu un līdzcilvēku dzīvi labāku. Tomēr bieži vien šo ideju realizācijai trūkst nepieciešamā finansējuma. Ja arī Tu esi viens no uzņēmīgajiem, kuram ir radusies projekta ideja, tādās jomās kā izglītība, zinātne, kultūra, māksla, sports vai vide, tad vēl līdz pat 25. jūnijam Tev ir iespēja iesniegt projekta pieteikumu labdarības projektā LabieDarbi.lv, lai veiksmes gadījumā piedalītos ikmēneša interneta balsojuma konkursā un cīnītos par iespēju saņemt līdz pat 5000 Ls lielu finansējumu savas idejas realizācijai.

 • Vasaras lasīšanas maratons „Bērnu un jauniešu žūrija 2013”

  Arī šogad Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bērnu literatūras centrs, sadarbojoties ar publiskajām un skolu bibliotēkām, vietējām pašvaldībām un atbalstītājiem, īsteno jau 2001. gadā sākto iniciatīvu Bērnu un jauniešu žūrija”. 547 Latvijas bibliotēkās un 38 latviešu diasporas centros pasaulē bērniem, jauniešiem, viņu vecākiem un vecvecākiem ir iespēja iesaistīties lasīšanas veicināšanas programmā.

 • Eksperte: Sadarbība vardarbības problēmu novēršanā – jau realitāte, ne koncepcija

  Dr. Paed. Linda Daniela, Latvijas Universitātes projekta „Atbalsta programmu izstrāde un īstenošana sociālās atstumtības riskam pakļauto jauniešu atbalsta sistēmas izveidei” sadarbības koordinatore un eksperte.

  Nupat Ministru kabinets atbalstījis Tieslietu ministrijas koncepciju vardarbības problēmu novēršanā, bet ar piebildi, ka pašreiz neesot instrumentu tās ieviešanai. Lai nesāktu darbu no nulles punkta, ir vērts iepazīties ar jau Latvijas Universitātes pedagoģijas,psiholoģijas un izglītības vadības ekspertu vadībā paveikto – darbu jau uzsākušas starpinstitucionālās sadarbības grupas 15 Latvijas pašvaldībās sociālās atstumtības mazināšanai.

 • Lai bērniem droša vasara!

  Sākoties vasaras brīvlaikam, aicinām vecākus pārrunāt ar bērniem drošības noteikumus, kas jāievēro, atrodoties ūdens tuvumā un peldoties, braucot ar velosipēdu, skrituļslidām, lēkājot uz batuta, šūpojoties šūpolēs vai pavadot brīvo laiku citās aktivitātēs.

 • LR izglītības un zinātnes ministra sveiciens skolas izlaidumā

  Katram pumpuram ir vajadzīgs laiks, saule, gaiss un mitrums, lai uzziedētu un nestu sēklas! Tā arī mēs savas vēlmes ar varu nevaram īstenot. Neatlaidība un sīksta pacietība vainago darbu un palīdz arī mazā dārzā izaudzēt krāšņas rozes. Z.Mauriņa

  Godātie absolventi!

  Šis ir svarīgs brīdis gan Jums, gan Jūsu skolotājiem un vecākiem, jo skolas izlaidums ir vērtējuma laiks par sasniegto, sapņu un ideju laiks par turpmāko!

 • Daugavpils Centra vidusskolas aktualitātes 2013./2014.m.g.

  Daugavpils Centra vidusskolā (gan pamatskolā, gan vidusskolā) vienmēr ir darbojusies matemātikas un tehnikas virziena programma. Šogad, sekojot tradīcijām un jaunākajām tendencēm izglītībā, 2013.gada martā Izglītības kvalitātes valsts dienests ir izsniedzis licenci Daugavpils Centra vidusskolas pamatizglītības matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena mazākumtautību programmas (Izglītības programmas kods 21013121) īstenošanai.

 • Apgūt valodas var dažādi

  3 nedēļu intensīvais kurss valstī, kur svešvaloda ir valsts valoda, līdzinās 6 - 8 mēnešu kursiem dzimtenē. Piedāvājam iespēju doties uz ārzemēm, lai uzlabotu savas valodu zināšanas, iegūtu vidējo vai augstāko izglītību, bet bērniem un jauniešiem – vasaru pavadīt valodu un aktivitāšu nometnēs.

 • Šodienas uzņēmējiem līdzās stājas jaunieši

  Daugavpils pilsētas svētki šogad tika veltīti vietējiem uzņēmējiem, un 8.jūnijā svētku gājienā ar viņiem kopā devās arī jaunieši no Daugavpils profesionālās izglītības iestādēm – Daugavpils Valsts tehnikuma, Daugavpils medicīnas koledžas, Daugavpils Celtnieku profesionālās vidusskolas, Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas un Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas “Saules skola”.

 • Starptautisks īsfilmu konkurss

  Jums patīk māksla, un Jūs vēlaties palīdzēt citiem uzzināt vairāk par ES projektiem, - šis izaicinājums ir tieši Jums! Par godu Eiropas sadarbības dienai EKPI Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programma organizē starptautisko īsfilmu konkursu.