Arhīvs

 • Latvijas čempionāts orientēšanās sportā

  11.09.2013.

  7. un 8.septembrī Ģikšos, Amatas novadā, norisinājās Latvijas Čempionāts orientēšanās sportā vidējā distancē un stafetē. Vidējā distancē piedalījās vairāk nekā 600 dalībnieki, bet trīs etapu stafetēs bija 158 komandas. Visās 32 vecuma grupās piedalījās labākie Latvijas orientieristi.

 • Microsoft programmēšanas skola

  11.09.2013.

  •Vēlies kļūt par programmētāju un iegūt programmēšanas prasmes, lai izveidotu stilīgas programmas?

  •Vēl nezini, ko gribi dzīvē darīt, bet tev interesē tehnoloģijas un programmu izstrāde?

  •Tev ir ideja, bet trūkst tehnisko zināšanu un prasmju, lai to īstenotu?

  •Vēlies būt viens no pirmajiem?

 • Konkurss vidusskolēniem

  11.09.2013.

  27.septembrī Latvijā un visā Eiropā norisināsies "Zinātnieku nakts". Tie ir zinātnes svētki, kad viena vakara laikā ikvienam tiks dota iespēja pamēģināt kļūt par zinātnieku. Ventspils Augstskola sadarbībā ar Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centru zinātnieku nakts laikā organizē vidusskolēnu konkursu "Ūdens daudzveidība", uz kuru aicināti vidusskolēni no visas Latvijas. Konkurss notiks Ventspils Augstskolas D104.auditorijā, no plkst. 15.00 līdz 18.00.

 • Skolotāji aicina kolēģus uz meistarklasēm

  10.09.2013.

  Radošais darbs – tā ir dāvana pasaulei un ikvienam, kas tajā mīt. Neliedziet mums savu ieguldījumu. Dalieties ar to, kas jums ir dots! (S.Presfīlds)

  Oktobris šogad mūsu pilsētā kļūs par skolotāju mēnesi – notiks pedagogu hobiju darbu izstāde, Starptautiskajai skolotāju dienai veltīts svinīgais pasākums, visdažādākās meistarklases.

 • Aicina jaunie cirka mākslinieki

  10.09.2013.

  Daugavpils jau 7.gadu kļūst par cirka arēnu – Kultūras pilī 18. un 19.oktobrī notiks VII Starptautiskais bērnu un jauniešu cirka festivāls „Parad alle”. Divas dienas jaunie cirka mākslinieki demonstrēs savas spējas un talantus.

 • Olimpiskā diena 2013

  09.09.2013.

  “Olimpiskā diena 2013” šajā gadā notiks 27.septembrī (piektdien).

  Dalību 2013.gada “Olimpiskās dienas” pasākumos ir pieteikušas 83 norises vietas Latvijā, kas kopā pulcēs vairāk nekā 87 000 dalībnieku. Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) ir gandarīta par norises vietām, kuras savu dalību ir pieteikušas atkārtoti, kā arī priecājas par jauniem pieteikumiem.

 • „Globālais Dānis” – Sērenam Kirkegoram veltīta izstāde turpina ceļu uz Daugavpili

  09.09.2013.

  Šī gada 10. septembrī 15:30 Daugavpils Universitātes 3. stāva foajē (Vienības ielā 13) tiks atklāta dāņu filozofam, teologam un rakstniekam Sērenam Kirkegoram veltīta izstāde „Globālais Dānis”. Dāņu filozofam Sērenam Kirkegoram šī gada 5.maijā apritētu 200 gadi un šajā sakarā visa gada garumā tiek plānoti dažādi kultūras pasākumi, lai izceltu šo zīmīgo notikumu arī Latvijā.

 • IZM par aktuālajiem jautājumiem par mācību līdzekļu nodrošināšanu

  06.09.2013.

  Lai gan mācību gads jau sācies, tomēr joprojām ir jautājumi, kuri uztrauc gan skolas administrāciju, gan pedagogus, gan vecākus. Izglītības un zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis, Izglītības valsts kvalitātes dienesta vadītāja Inita Juhņēviča un ministrijas Izglītības departamenta direktore Evija Papule sniedz skaidrojumu par mācību līdzekļu nodrošināšanu.

 • Preses konference par projektu „Psihosociālā atbalsta un palīdzības sniegšana Daugavpils un Daugavpils novada skolotājiem, sociālajiem darbiniekiem un ģimenēm ar bērniem”

  06.09.2013.

  10.septembrī plkst. 14.00 Daugavpils novada domē (Rīgas ielā 2, 1. st., mācību klasē)notiks projekta „Psihosociālā atbalsta un palīdzības sniegšana Daugavpils un Daugavpils novada skolotājiem, sociālajiem darbiniekiem un ģimenēm ar bērniem” atklāšanai veltīta preses konference.

  Informācijai:

  Biedrības “Psiholoģisko konsultāciju centrs “INTENCE””

  vadītāja

  Ludmila Dijokiene,

  t. 27042690,

  ljudmiladi@gmail.com