Arhīvs

 • Ielas kultūra – cik nozīmīga tā ir Daugavpils jauniešiem?

  Vārdu savienojums „ielas kultūra” vēl burtiski 10-15 gadus atpakaļ šausmināja mūsu pašvaldību iestāžu pārstāvjus un pat ieviesa negatīvu nokrāsu. Pieaugusī „kulturālā sabiedrība” negatīvi uztvēra dažādas jauniešu aizraušanās, tādas kā gleznošana uz sienām, dejas uz ielām un braukšana ar skeitbordu, skrituļslidām utt.. Savukārt nesen situācija ir mainījusies, un par ielas kultūra tagad ir pieņemts saukt visas jaunās paaudzes darbības, kas ir pretrunā ar akadēmisko kultūru un mākslu.

 • Bērnam droša vasaras nometne

  Līdz ar mācību gada noslēgšanos, aktuāla kļūst bērnu nodarbinātība vasaras brīvlaikā. Izvēloties bērnu nometni, Veselības inspekcija (turpmāk – Inspekcija) aicina vecākus pievērst uzmanību ne tikai piedāvātajam mācību vai izklaides pasākumu saturam un izmaksām, bet arī pārliecināties, ka nometne ir oficiāli atzīta par bērna veselībai drošu un nekaitīgu uzturēšanās vietu.

 • Zibakcija „Latvija lasa” notikusi vairāk nekā 100 vietās visā Latvijā

  Ar vairāk nekā 100 mīļāko grāmatu lasīšanas fotoreportāžām no visas Latvijas noslēgusies pirmā Lasīšanas diena un zibakcija „Latvija lasa”. Latvijā tā notikusi pirmo reizi ar atgādinājumu, ka lasītprasme uzlabo dzīves kvalitāti. Fotogalerija aizvien tiek papildināta, savukārt vēlmi piedalīties Lasīšanas dienā arī nākamgad paudusi daļa šī gada dalībnieku mazās ciematu bibliotēkās, lielās pilsētu skolās un draugu kompānijās, kas šogad lasījuši kopā.

 • Atpūsties … un tad atkal uz priekšu!

  No 1.septembra līdz 31.maijam, no pirmdienas līdz piektdienai skolēnu ceļš rītos vedis uz skolu, un nu jau klāt ļoti gaidītais vasaras brīvlaiks ar iespēju atpūsties, izbaudot dāsnos saules starus, ūdeņu veldzējošo svaigumu un vēlo celšanos…

 • Sociālie pedagogi iepazīst Lietuvas pieredzi

  Daugavpils pilsētas izglītības iestāžu sociālie pedagogi un citi pašvaldības speciālisti, kuri risina ar bērnu tiesību aizsardzību saistītos jautājumus, piedalījās kvalifikācijas celšanas seminārā Šauļos (Lietuvā) š.g. 23.-24.maijā.