Arhīvs

 • Skolotāji izglītojas eiro ieviešanas jautājumos

  30.08.2013.

  Latvijas valdības un Saeimas rīcība, izlēmīgi virzoties uz Māstrihtas kritēriju ievērošanu, ir bijis priekšnoteikums, lai Latvija no 2014.gada 1.janvāra kļūtu par pilntiesīgu Eiropas ekonomiskās un monetārās savienības locekli, ieviešot eiro. Taču pagaidām, balstoties uz aptauju datiem, ap 60% naudas lietotāju Latvijā darījumus eiro vēl nav ne reizi izmantojuši, un apmēram tikpat daudzi vēlas par pāreju no lata uz eiro saņemt vairāk informācijas.

 • Jauni mācību līdzekļi pirmklasniekiem un viņu vecākiem

  30.08.2013.

  Uzsākot jauno mācību gadu, Daugavpils sākumskolas skolotāji ir sarūpējuši pirmklasniekiem jaunus mācību līdzekļus, kas palīdzēs viņiem skolā veiksmīgāk apgūt dabaszinības. Šis mācību priekšmets parasti skolās tiek apgūts bilingvāli vai latviešu valodā un saistās ar zināmām problēmām gan skolotājiem, gan bērniem, gan vecākiem.

 • Ar prieku un misijas apziņu

  28.08.2013.

  Jau ilgus gadus augusta nogalē pilsētā notiek pedagogu konferences vai metodiskie lasījumi, kuros skolotājiem ir iespēja dalīties savā pieredzē, satikt un iepazīt kolēģus un viņu darbu, gūt jaunas idejas un iedvesmu jaunajam mācību gadam.

 • Seminārs izglītības iestāžu vadītājiem

  28.08.2013.

  27.augustā notika informatīvs seminārs vispārizglītojošo un interešu izglītības iestāžu un Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas „Saules skolas” direktoriem un pirmsskolas izglītības iestāžu vadītājām un arodkomiteju priekšsēdētājiem.

 • Lasītveicināšanas programma „Skaistā vasara bibliotēkā” tuvojas noslēgumam!

  27.08.2013.

  Aizrit vasaras brīvlaika pēdējā nedēļa! Daugavpils pilsētas publiskajās bibliotēkās tuvojas noslēgumam lasītveicināšanas programma „Skaistā vasara bibliotēkā”. Kopā programmā Daugavpilī iesaistījās 410 bērni un jaunieši, kuri katru ceturtdienu piedalījās tematiskajos pasākumos, apmeklēja dažādas radošās darbnīcas, kopā ar populāriem grāmatu varoņiem devās literārajos ceļojumos, kā arī apguva jaunas prasmes un iemaņas darbā ar planšetdatoriem un elektroniskajām grāmatām.