Arhīvs

 • Brīnišķīgā vasara nometnē „Alfa”

  30.09.2013.

  Nometne „Alfa” notika no 30.jūnija līdz 20.jūlijam Zasā, Jēkabpils rajonā. „Alfa” ir īpaša nometne, tajā nevar piedalīties jebkurš, tā ir jānopelna, pierādot savas zināšanas olimpiādēs un ZPD konkursā.

 • Interaktīva spēle „Pielaiko profesiju”

  30.09.2013.

  Lai jauniešus aicinātu pārdomāt savu profesijas izvēli, sociālā tīkla Draugiem.lv vidē izveidota interaktīva spēle „Pielaiko profesiju”. Līdz ar Karjeras nedēļas tuvošanos no 23.septembra spēle jauniešiem piedāvā iespēju iepazīt dažādu nozaru profesijas, kuras nākotnē būs pieprasītas un kurās jaunieši var strādāt gan ar iegūtu profesionālo, gan ar augstāko izglītību.

 • Pedagogu vaļasprieku darbu izstāde

  30.09.2013.

  Jau rīt, 1.oktobrī, plkst. 15.00, Daugavpils Kultūras pilī tiks atklāta Starptautiskajai skolotāju dienai veltītā pasākumu cikla „No skolotāja - skolotājam” Daugavpils pilsētas izglītības iestāžu pedagogu vaļasprieku darbu izstāde. Uz izstādes atklāšanu laipni gaidīti darbu autori, iestāžu administrācija, pilsētas pedagogi un visi interesenti!

  Izstāde būs apskatāma Daugavpils Kultūras pilī no 1.oktobra līdz 11.oktobrim darbdienās no plkst.9.00 līdz plkst.21.00, brīvdienās - no plkst.9.00 līdz plkst.19.00. Ieeja brīva

 • Sveicam mūsu skolotājus!

  30.09.2013.

  Sagaidot Starptautisko skolotāju dienu, kuras moto šogad ir „No skolotāja – skolotājam”, Daugavpils pilsētas izglītības iestādes un pedagogu metodiskās apvienības izvirzīja apbalvošanai ar Vispārējās un profesionālās izglītības pārvaldes Goda rakstiem pedagogus, kuri 2012./2013.m.g. laikā dāsni dalījušies savā pieredzē ar kolēģiem.

 • Olimpiskā diena 2013 „Rūķītī”

  27.09.2013.

  Lai popularizētu olimpisko kustību, veselīgu dzīves veidu un godīgas spēles principus sportā, šodien, 27.septembrī, Latvijā svin Olimpisko dienu ar vienojošu devīzi "Esam sportiska ģimene!" Ņemot vērā, ka bērnudārzs ir otrās mājas un visi šeit „mītošie” ir ģimene, Daugavpils pilsētas 24.pirmsskolas izglītības iestāde „Rūķītis” atsaucās Latvijas Olimpiskās komitejas aicinājumam un organizēja Olimpisko dienu iestādē.

 • Eiropas valodu diena 2013 Daugavpilī izskan…

  27.09.2013.

  Eiropas valodu dienu 2013 Daugavpilī „Kopā valodu daudzveidībā” nedēļa nu ir veiksmīgi pavadīta dažādās aktivitātēs. Ir patiess prieks par skolēnu atsaucību un aktīvu dalību ikvienā no pasākumiem. Pirmdien, 30.septembrī, plkst.14.00 Daugavpils Centra vidusskolas aktu zālē notiks valodu dienu noslēguma pasākums „Valodu karuselis”, kura laikā pilsētas skolēni rādīs savas dažādu valodu prasmes, kā arī tiks apbalvoti valodu konkursu („Jautrās valodu stacijas” un „Interaktīva spēle dažādās valodās”) laureāti un aktīvākie „Jauno žurnālistu skolas” absolventi.

 • Olimpiskā diena 2013 Daugavpils Centra vidusskolā

  27.09.2013.

  Šogad 27.septembrī visā Latvijā notiek Olimpiskās dienas pasākumi, kas tiek rīkoti par godu Starptautiskās Olimpiskās Komitejas dibināšanai. Olimpiskās dienas 2013 moto ir ,,Esam sportiska ģimene”. Kā katru gadu, visi Centra vidusskolas skolēni devās uz Daugavpils Olimpisko centru, lai noklausītos Olimpisko himnu un piedalītos Vislatvijas rīta rosmē.

 • Lai bērns attīstītos vispusīgi

  27.09.2013.

  Savus pirmos soļus kolektīvā lielākā daļa bērnu sper tieši pirmsskolas izglītības iestādē, kuras galvenais mērķis ir veicināt bērna vispusīgu un harmonisku attīstību, ievērojot viņa attīstības likumsakarības un vajadzības, individuālajā un sabiedriskajā dzīvē nepieciešamās zināšanas, prasmes un attieksmes, tādējādi mērķtiecīgi nodrošinot bērnam iespēju sagatavoties pamatizglītības apguvei.

 • Eseju konkurss vidusskolēniem

  27.09.2013.

  Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku, Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrību, Valsts Valodas centru un Latviešu valodas aģentūru izsludina eseju konkursu vidusskolēniem "Ko Eiropas Savienības pilsonim nozīmē latviešu valoda?"