Arhīvs

 • Aicinājums kļūt par viesģimenēm

  Aicinājums palīdzēt atrast ģimenes, kuras vēlas gūt brīvprātīgā pieredzi, kļūstot par viesģimeni apmaiņas programmas dalībniekiem, kuri Latvijā viesosies nepilnu gadu un mācīsies vietējās skolās. AFS Latvija ir bezpeļņas nevalstiska, starptautiska brīvprātīga organizācija , kas nodrošina starpkultūru mācīšanās iespējas, lai palīdzētu cilvēkiem attīstīt zināšanas, iemaņas un sapratni, kas nepieciešams, lai radītu taisnīgāku un mierpilnāku pasauli (Par AFS http://www.afs.lv/about-afs/).

 • Lasīšanas dienas zibakcija „Latvija lasa”

  Jau rīt, 29. maijā, plkst. 12.00 daudzviet Latvijā pilsētās un ciematos, skolās un ielās, bibliotēkās un mājās ar ģimeni pie savām iecienītākajām grāmatām pulcēsies lasītgribētāji, lai pirmo reizi Lasīšanas dienas zibakcijā „Latvija lasa” veltītu piecpadsmit minūtes kopīgai lasīšanai. Zibakcija ir simbolisks atgādinājums tam, ka lasītprasme ir tieši saistīta ar dzīves kvalitāti un ka tā ir jāpilnveido visa mūža garumā.

 • Daugavpilieši – Latgales labākie ģeogrāfi!

  Madonas novadā, Dūku ezera krastā 18.-19.maijā noslēdzās 2012./2013.mācību gada Latgales Jauno ģeogrāfu skolas sezona. 28 Vidzemes un Latgales vidusskolēni tikās aci pret aci ar nebeidzamajiem dabas pārbaudījumiem un pievarēja tos tikpat veiksmīgi kā žūrijas uzdotos jautājumus.

 • „Zaļā josta” ar skolēnu starpniecību savāca 1055,037 tonnas makulatūras un 19,655 tonnas bateriju

  Aizvadītā mācību gada laikā SIA „Zaļā josta” rīkotajos makulatūras un bateriju vākšanas konkursos „Tīrai Latvijai!” skolēni no visas Latvijas savākuši un pārstrādei nogādājuši 1055,037 tonnas makulatūras un 19,655 tonnas izlietotu bateriju, pasargājot vidi no potenciāla piesārņojuma un sekmējot otrreizēju izejvielu atgūšanu.

 • Ģimenes dienā - uz muzeju!

  Svētdien, 26. maijā Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā notiks ĢIMENES DIENA. Aicinām visu ģimeni svētdien par īpaši izdevīgu cenu – biļete tikai Ls 1,00 visai ģimenei neatkarīgi no cilvēku skaita – apmeklēt ekspozīcijas un izstādes un plkst.13.00 piedalīties interaktīvajā nodarbībā „Viduslaiku bruņinieki un Dinaburgas pils”.