Arhīvs

 • Interaktīvā spēlē piedāvā jauniešiem iepazīt 10 dažādu nozaru profesijas

  23.09.2013.

  Lai jauniešus aicinātu pārdomāt savu profesijas izvēli, sociālā tīkla Draugiem.lv vidē izveidota interaktīva spēle „Pielaiko profesiju”. Līdz ar Karjeras nedēļas tuvošanos no 23.septembra spēle jauniešiem piedāvā iespēju iepazīt dažādu nozaru profesijas, kuras nākotnē būs pieprasītas un kurās jaunieši var strādāt gan ar iegūtu profesionālo, gan ar augstāko izglītību.

 • Mūsu jaunie volejbolisti spēlē pārliecinoši

  23.09.2013.

  Š.g. 20.septembrī Jelgavā notika Atlases sacensības pasaules skolu čempionātam volejbolā 1996.-1999.g.dz.skolēniem. Mūsu pilsētu pārstāvēja Daugavpils 3.vidusskolas jaunietes un Daugavpils Krievu vidusskolas – liceja jaunieši.

 • Rudens sporta svētki

  23.09.2013.

  Mūsu 11.pirmsskolas izglītības iestādē 17.septembrī vecākajā un sagatavošanas grupās iestādes sporta laukumā notika sporta svētku pasākums.

 • Notika bezmaksas seminārs jauniešu uzņēmējdarbības izglītības veicināšanai

  23.09.2013.

  19.septembrī Daugavpils pilsētas domes Vispārējās un profesionālās izglītības pārvaldē notika Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) sadarbībā ar SIA „Ķemers Business and Law Company” rīkotais bezmaksas seminārs pamata un vidējās izglītības iestāžu pedagogiem un jaunatnes darbiniekiem-treneriem, lai uzlabotu viņu kompetenci darbā ar jauniešiem un sabiedrības pārstāvjiem, kuri vēlas iesaistīties uzņēmējdarbībā.

 • Noslēdzies Starptautiskais Luda Bērziņa pedagogu radošā darba konkurss

  20.09.2013.

  Ja skola zina savus uzdevumus padarīt audzēkņiem mīļus, tad arī nopietnais darbs ir gaiša prieka pilns, un šo prieku bauda arī pats skolotājs apziņā, ka viņš ir pielicis pagali tam svētajam ugunskuram, kurā veidojas jaunas dvēseles. (Ludis Bērziņš)

  19.septembrī Rīgas Valsts 2.ģimnāzijā notika «Starptautiskā Luda Bērziņa pedagogu radošā darba konkursa» noslēgums (1994-2013), kurā tika godināti 2013.gada konkursa laureāti.

 • Meistarklases rod apmeklētājus

  20.09.2013.

  Vēl tikai līdz 23.septembrim var pieteikties pasākuma cikla "No skolotāja - skolotājam" meistarklasēm. Skolotāji par interesantām ir atzinuši visas piedāvātās radošās nodarbības, bet īpaši pievilcīga ir bijusi meistarklase "Floristika", kurai jau pieteicies maksimālais dalībnieku skaits. Aicinām vēlreiz izskatīt visus piedāvājumus un izmantot iespēju apgūt ko jaunu!

 • Dzejas dienas „Rūķītī”

  20.09.2013.

  „Ļaudis saka: raibs mūžs. Tas nozīmē, ka ir bijušas baltas dienas un melnas dienas, dzeltenas skaudību dienas un zilas cerību dienas…”, tā I.Ziedonis raksta „Raibajā pasakā” un raibi krāsainas dienas piedzīvoja arī Daugavpils pilsētas 24.pirmsskolas izglītības iestāde „Rūķītis”.

 • Daugavpils Universitātes „Zinātnes skola”

  20.09.2013.

  Līdz 27.septembrim 10. –12. klašu skolēni, profesionālo vidusskolu, arodskolu audzēkņi un citi interesenti, kuri padziļināti interesējas par humanitārajām, sociālajām un dabaszinātnēm, tiek aicināti pieteikties Daugavpils Universitātes „Zinātnes skolai”.

 • Ziņas no Finanšu komitejas sēdes

  19.09.2013.

  19.septembra Daugavpils pilsētas domes Finanšu komitejas sēdē tika izskatīts jautājums par grozījumiem Vispārējās un profesionālās izglītības pārvaldes pamatbudžeta (dotācija no vispārējiem ieņēmumiem) ieņēmumu un izdevumu tāmē 2013.gadam.

 • Skolotāji svin savus svētkus

  19.09.2013.

  Par 2013.gada Starptautiskās skolotāju dienas moto mūsu pilsētā izvēlēts „No skolotāja – skolotājam”, lai uzsvērtu un atklātu, cik daudz un nesavtīgi pedagogi dalās savās zināšanās un prasmēs ne tikai ar skolēniem, bet arī ar kolēģiem.