Arhīvs

 • Tagad zinām, kā ir droši!

  23.maijā Daugavpils pilsētas 24.pirmsskolas izglītības iestādē viesojās VP Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas inspektori, lai stāstītu bērniem par drošību uz ceļa.

 • Lasīšanas diena

  Pirmo reizi notiks Lasīšanas diena: vienlaikus iecienītākās grāmatas lasīs visā Latvijā

  Pirmo reizi Latvijā 29.maijā norisināsies Lasīšanas diena, kas pie savām iecienītākajām grāmatām pulcēs iedzīvotājus visā Latvijā. Ar mērķi atgādināt par lasītprieku un lasīšanas saistību ar emocionālo inteliģenci, bērni, jaunieši, pieaugušie, ģimenes, uzņēmumu darbinieki ir aicināti iesaistīties Lasīšanas dienā, veltot piecpadsmit minūtes savai mīļākajai grāmatai, vienlaikus lasot to kopīgi ar pārējiem Lasīšanas dienas dalībniekiem.

 • Svētki kopā ar taureņiem

  1. JŪNIJĀ plkst. 12.00 Daugavpils Centrālajā parkā pie LEDUS HALLES notiks Face Art fotoizstādes atklāšana „LIB LAB IŅI”.

  2. JŪNIJĀ no plkst. 11.00 Latgales zoodārzā izstāde turpināsies labdarības svētku „TAURIŅSVĒTKI” ietvaros.

 • Tālmācība – tiem, kam nav laika sēdēt skolas solā!

  Latvijas Tālmācības profesionālā vidusskola (LTPV) ir viena no retajām Latvijas profesionālās izglītības iestādēm, kas piedāvā iegūt profesiju 0,5 – 1,5 gada laikā. Latvijas Tālmācības profesionālā vidusskola var lepoties ar mūsdienīgi domājošu vadību un pedagogiem, kas piedāvā: 1) alternatīvu profesionālās izglītības ieguves ceļu, nodrošinot visa veida pedagoģisko, metodisko un tehnisko atbalstu mācībās; 2) iegūt valstiski atzītu dokumentu, kas apliecina profesionālo kvalifikāciju.

 • Svētki māmiņām

  Kad putnu dziesmas un saules glāsti atnesuši pavasari, Daugavpils pilsētas 24.pirmsskolas izglītības iestādē tiek svinēti mīļākie un gaišākie svētki – Mātes diena!

  Jau krietnu laiku iepriekš bērni, skolotāju mudināti, gatavoja apsveikumus, dāvanas, lielākie bērni zīmēja māmiņu portretus un rakstīja mīļus vārdus, bet mazie pieslīpēja deju soli un mācījās dziesmas un dzejoļus.

 • Mēs esam eiropieši!

  10.maijā Daugavpils 15.vidusskolā angļu valodas skolotājas novadīja Eiropas dienai veltītu pilsētas pasākumu 10.klašu skolēniem „We are Europeans”.

  Neskatoties uz to, ka parasti mācību gada beigās gan skolēniem, gan skolotājiem ir daudz darba, pasākumā piedalījās 3., 9., 10., 16., 17.vidusskolas, Centra vidusskolas un Valsts ģimnāzijas pārstāvji. 15.vidusskolas angļu valodas skolotājām šis pasākums ir 2012./2013.mācību gada metodiskā darba kopsavilkums.

 • Ceriņu smaržas mākonī tinies zvans…

  Šodien skan pēdējais skolas zvans mūsu pilsētas 12.klašu skolēniem. Tas ir gan mazliet skumīgs, gan satraucošs, gan priecīgs mirklis – ir gandrīz beidzies ļoti nozīmīgs jūsu dzīves posms. Jūs esat iemācījušies mācīties, esat ieguvuši draugus visai dzīvei, esat uzcēluši iespējami labu pamatu savai nākotnei.