Arhīvs

 • Ekoskolas pieredzi par ilgtspēju gūst praksē

  21.08.2013.

  Sestdien, 17.augustā noslēdzās Vides izglītības fonda rīkotais Ekoskolu vasaras forums skolotājiem un skolēniem, kopumā pulcinot 93 skolotājus un 88 skolēnus no visas Latvijas, lai kopīgi gūtu jaunas idejas un zināšanas par vides izglītības iespējām un videi draudzīgu rīcību.

 • Par eTwinning kursiem

  21.08.2013.

  Reģistrācija 26.augusta kursiem slēgta! Paldies par interesi!

  Vēl viena apmācību grupa tiks komplektēta rudenī. Sekojiet tālākai informācijai vai sazinieties ar Evelīnu Balodi, VPIP eksperti projektu jautājumos, pa e-pastu evelina.balode@daugavpils.lv

 • Bērnu drošība – svarīga visiem

  20.08.2013.

  Vasaras beigas jūtamas ne tikai dabas norisēs, bet saskatāmas arī pilsētas ielās un namu pagalmos, kuros parādās arvien vairāk bērnu, kuri atgriezušies mājās pēc labas atpūtas laukos, vasarnīcās, nometnēs. Strauji tuvojas pirmais septembris, kad jāsāk domāt par skolas gaitām. Vecākiem augusta beigās vajadzētu pārliecināties par to, vai bērns joprojām atceras mācītās gudrības, no kurām atkarīga viņa paša drošība un veselība. Ar bērniem jārunā par drošību, iespējamo traumatismu un dažādiem apdraudējumiem.

 • Skolas sākums - tie ir svētki!

  19.08.2013.

  2.septembrī Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība" aicina skolēnus un viņu vecākus uz Zinību dienas pasākumiem Vienības laukumā.

 • Akcija „Skolas diena”

  16.08.2013.

  Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) aicina Jūs piedalīties akcijā ,,Skolas diena”, kas no šā gada 16.septembra – 4.oktobrim notiks pirmsskolas un vispārējās izglītības iestādēs visā Latvijā. Akcija notiek Pasaules Skolotāju dienas ietvaros, ko organizē Pasaules Izglītības darbinieku arodbiedrība, 2013.gadā aicinot īpašu uzmanību pievērst pedagoga lomai kvalitatīvas izglītības nodrošināšanā.

 • Lai valoda kļūst raitāka!

  16.08.2013.

  Daugavpilī darbojas 29 pirmsskolas izglītības iestādes, kuras apmeklē apmēram 4500 mazo pilsētnieku. Daugavpilī ir pieejamas grupas ar krievu, latviešu un poļu mācību valodām, kā arī tiek piedāvātas visas iespējamās speciālās pirmsskolas izglītības programmas bērniem ar dažādiem attīstības traucējumiem.