Darbu uzsāk divas jaunas interneta vietnes ērtākai nometņu un pulciņu atrašanai

19.02.2019.

2019.gada janvārī darbu uzsākušas divas jaunas interneta vietnes, kas būtiski atvieglos vecāku iespējas vienkārši un ērti atrast bērniem piemērotākās nometnes un pulciņus. E-Nometnes.lv un E-Pulcini.lv ir pieejamas datu bāzes, kuras nemitīgi tiks papildinātas ar saturīgām ārpusskolas laika pavadīšanas iespējām gan Rīgā, gan reģionos. Turklāt šajās mājaslapās tiek apkopota informācija arī par pieaugušajiem paredzētajiem kursiem un pulciņiem.

Šajās lapās apkopo atpazīstamākās, uzticamākās un labākās nometnes un pulciņus visā Latvijā. Mājaslapās informācija ir pieejama gan latviešu, gan krievu valodā, un, lai atvieglotu piemērotākās nometnes vai pulciņa atrašanu, ir izveidots arī īpašs meklētājs, kas ļauj atlasīt ne tikai pulciņa veidu, bet arī izvēlēties nodarbību valodu. Tāpat iespējams izvēlēties konkrētam vecumam atbilstošās nometnes un pulciņus. Sistēma ļauj meklēt nodarbības arī atsevišķi pa reģioniem. Par katru nometni un pulciņu ir izveidots īss, saturīgs apraksts, kā arī pievienots fotoattēls.

Mājaslapās, kas ir ērti lietojamas arī viedierīcēs, pastāvīgi tiek publicēti jaunākie piedāvājumi, turklāt informācija pieejama arī Facebook lapās @enometnes.lv un @epulcini.lv.

Pielikumā: Informatīvā iepazīšanās vēstule iesniedzējiem


Plašāka informācija:
Ilze Zvaune
E-Nometnes.lv un E-Pulcini.lv dibinātāja
Tālr.29431310
Epasts info@e-nometnes.lv un info@e-pulcini.lv