Īstenosim „eTwinning” skolu sadarbības projektus

29.05.2019.

Lai veiksmīgi īstenotu eTwinning skolu sadarbības projektus, apgūtu jaunas mācību metodes un papildinātu savu profesionālo pieredzi, eTwinning piedāvā dažādas mācības, kursus un seminārus. eTwinning mācības vada pieredzējuši eTwinning vēstnieki, kā arī dažādu nozaru eksperti, kuri palīdz ne tikai uzbūvēt eTwinning projektus un iepazīt eTwinning platformas, bet arī parādīs jaunas mācību metodes un veidus, kā mācību procesā jēgpilni izmantot IKT rīkus. eTwinning par veiksmīgu dalību izsniedz pedagogu profesionālās kompetences pilnveides apliecības.

eTwinning komanda informē/atgādina, ka pieteikties uz 6h mācību organizēšanu savā skolā var rakstot uz e-pastu info@etwinning.lv. Mācības “Ievads eTwinning” paredzētas tām izglītības iestādēm, kurās pedagogi vēlas apgūt projektu veidošanas pamatus, lai nākotnē veidotu nacionālus un starptautiskus sadarbības projektus. Apgūstamās tēmas: Kas ir eTwinning? Kritēriji labam eTwining projektam; Projektu plānu izstrāde; Darbs eTwinning platformās  – live.etwinning.lv un Twinspace.

Minimālais grupas skaits ir 15 pedagogi. Var aicināt piedalīties mācībspēku arī no citām skolām.

Mācības vada eTwinning vēstnieki un ir bezmaksas. eTwinning nodrošina arī kafijas pauzes un pusdienas.

Par pieejamiem datumiem jūnijā vai augustā Latgales novada skolas lūdzam sazināties ar eTwinning vēstnieci Annu Beļsku rakstot uz e-pastu bal_ana@inbox.lv.
Vairāk informācijas www.etwinning.lv.

Anna Beļska, eTwinning vēstniece,
27026306