Jauno darba sezonu uzsāk Daugavpils Universitātes Zinātnes skola

 16.10.2013.

Sestdien, 19.oktobrī, savu jauno mācību gadu uzsāks Daugavpils Universitātes Zinātnes skola, kurā jauniešiem ir iespēja plašāk iepazīt zinātnisko darbību.
Jaunā mācību gada atklāšana notiks plkst. 11.30 Daugavpils Universitātes (DU) aktu zālē (Vienības ielā 13, 4.stāvā). Pēc tās sekos A/S Swedbank Latgales finanšu centra vadītāja Edmunda Užena lekcija „Cik Latvijas iedzīvotāji un uzņēmumi ir gatavi eiro” un turpinājumā, no plkst. 13.00, norisināsies nodarbības DU Zinātniskajos institūtos un centros. Kopumā šogad dalībai Zinātnes skolā ir pieteikušies 145 jaunieši.
Daugavpils Universitātes Zinātnes skola darbojas jau otro gadu. Tajā piedalās 10. –12.klašu skolēni, profesionālo vidusskolu, arodskolu audzēkņi un citi interesenti no visas Latvijas. Skolas mērķis ir veicināt un attīstīt jauniešu interesi par humanitārajām, sociālajām un dabaszinātnēm, kā arī sekmēt jaunās paaudzes ieinteresētību par aktuālajām tendencēm zinātnē. Skolas nodarbību laikā tās dalībnieki piedalās bezmaksas lekcijās un praktiskajās nodarbībās, iesaistās zinātnisko aktualitāšu izzināšanā, iejūtas pētnieka lomā, dziļāk izpētī kādu sev interesējošu tēmu, kas var palīdzēt izvēlēties profesiju, kā arī iemācās strādāt ar modernu aprīkojumu. Nodarbības DU Zinātnes skolā notiek vienu reizi mēnesī, un tās vada gan DU docētāji, gan vieslektori. Tie skolas dalībnieki, kuri būs apmeklējuši vairāk nekā 50% nodarbību, saņems sertifikātu, par ko tiks piešķirti 5 punkti, stājoties jebkurā DU bakalaura studiju programmā.

Papildu informācija:
Daugavpils Universitātes Zinātņu daļa
Vienības ielā 13, 219.kab.
Daugavpils, LV-5401
Tel. +371 65425452
E-pasts: zinda@du.lv


Informāciju sagtavoja:
Viļevko, t.: 29191170