JINGLE BELLS 2018

13.12.2018.

   Ziemassvētku atmosfēra un svētku noskaņojums valdīja 4. decembrī J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes rīkotajā dzejas un prozas deklamēšanas konkursā “JINGLE BELLS 2018 – Dabas burvība” angļu valodā. Konkurss “Jingle Bells” ir kļuvis par tradicionālu un vienu no gaidītākajiem notikumiem sākumskolas skolēnu vidū. Jau otro gadu pasākuma piedalās arī Erasmus+ “Born to Read” projekta dalībnieki no Lietuvas, Spānijas, Itālijas, Ungārijas, Latvijas un Bulgārijas ar saviem video priekšnesumiem. 
   Konkursa dalībnieki dzejas deklamēšanai varēja izvēlēties jebkura dzejnieka dzejas vai prozas fragmentu angļu valodā, kurš ir saistīts ar dabas burvību. Svētku noskaņu radīja arī dalībnieku uzstāšanās tērpi, kas bija tematiski saistīti ar deklamētiem darbiem. Žūrija novērtēja skolēnu sniegumus, un vietas tika sadalītas starp dalībniekiem dažādās vecuma grupās. Pirmo vietu 1.klašu vidū, kā arī Erasmus+ dalībnieku video priekšnesumu starptautiskajā kategorijā ir ieguvusi skolniece no J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas, bet Grand Prix balvu saņēma skolniece no Daugavpils 9. vidusskolas.
   Bērni piedalījās rotaļās ar Salaveci, noskatījās J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas 5.b klases skolēnu Ziemassvētku izrādi par elfu streiku un grupas “Modernity” dejotāju priekšnesumu.
   Kolēģi no citām skolām augsti novērtēja pasākuma atmosfēru un organizāciju, kā arī uzsvēra nepieciešamību īstenot šādu pasākumu arī turpmāk, “jo bez Jingle Bells Ziemassvētki neatnāks”.
   Pateicamies Daugavpils poļu kultūras centram par iespēju īstenot pasākumu centra telpās, J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas direktorei Gaļinai Smuļko, ģimnāzijas skolotājiem, darbiniekiem un skolēniem, Daugavpils pilsētas izglītības pārvaldes un angļu valodas skolotāju MA vadītājai un izglītības metodiķei Ilonai Ustinovai un Erasmus+ programmai par veiksmīgu sadarbību un atbalstu konkursa organizēšanā.

Informācija sagatavoja
J.Pilsudska Daugavpils valsts
poļu ģimnāzijas skolotāja
Anna Beļska