Konkurss „Swedbank jaunais Daugavpils skolotājs 2017” noslēdzies

06.10.2017.

Jau sesto gadu sadarbībā ar Swedbank Daugavpils filiāli Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde (DPIP) organizē konkursu „Swedbank jaunais Daugavpils skolotājs”. Dalībai konkursā katra pilsētas izglītības iestāde drīkst izvirzīt vienu jauno skolotāju, kura darba stāžs ir no viena līdz pieciem gadiem un kurš apliecina savu spēju strādāt izcili, ar izdomu un paraugu aizraujot savus audzēkņus.
Konkursa vērtēšanas komisijas darbs vienmēr ir grūts, jo katrs jaunais skolotājs ir savā veidā interesants un talantīgs, tomēr konkursa Nolikums paredz, ka tiek piešķirtas 2 veicināšanas balvas un 2 Swedbank dāvanu kartes. Pasaules skolotāju dienai veltītajā svinīgajā pasākumā š.g. 5.oktobrī DPIP veicināšanas balvu saņēma 16.vidusskolas sākumskolas skolotāja Natālija Mickeviča un Krievu vidusskolas-liceja angļu valodas skolotājs Sergejs Usevičs, savukārt par galvenās balvas – Swedbank dāvanu kartes 150 eiro vērtībā – cienīgiem atzīta 9.speciālās pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja Inga Sivicka un 3.vidusskolas Latvijas un pasaules vēsture, sociālo zinību, ekonomikas skolotājs Nauris Kupcovs.
Pateicību no Swedbank par jauno skolotāju talanta pamanīšanu un novērtēšanu saņēma Daugavpils pilsētas 9.speciālās pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Ināra Andrijauskiene un Daugavpils 3.vidusskolas direktors Vitālijs Azarevičs.
Esam gandarīti, ka jaunie skolotāji, esot tikai sava profesionālās meistarības ceļa sākumā, jau spēj pierādīt, ka ir īstie cilvēki īstajā vietā. Rodas pārliecība, ka izglītības joma ir drošās rokās, ka pieredzējušajiem kolēģiem blakus ir stājušies tiešām talantīgi domubiedri, kuri spēs ieviest iestāžu darbībā ko jaunu un interesantu.
Vairāk uzzināt par konkursa „Swedbank jaunais Daugavpils skolotājs 2017” laureātiem būs iespēja turpmākajās publikācijās.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Anita Pleša
t.65407434