Latvijas skolu Ziemas Olimpiskais festivāls

07.12.2017.

Aicinām ikvienu skolu piedalīties Latvijas skolu Ziemas Olimpiskajā festivālā Ērgļos un kopā ar saviem skolēniem popularizēt ziemas sporta veidus!
Latvijas skolu Ziemas Olimpiskais festivāls norisināsies no 2018.gada 2.februāra līdz 3.februārim Ērgļos.
Ziemas festivāls ir ziemas sporta veidu sacensības skolēniem un tiek organizēts ar mērķi jebkuram skolēnam bez profesionālām iemaņām ziemas sporta veidos dot iespēju piedalīties sacensībās, popularizējot ziemas sporta veidus un sekmējot jaunatnes sporta attīstību Latvijā.
Festivālā tiek aicināti piedalīties skolēni vecumā no 10 līdz 19 gadiem, lai izaicinātu sevi un savus vienaudžus ziemas sporta veidos. Šī gada sporta programma papildināta ar hokeju 3x3, kērlingu un frīstailu (paraugdemonstrējumi).
Festivāla organizatorisko vadību nodrošina Latvijas Sporta federāciju padome sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju, Ērgļu novada domi un sporta veidu federācijām.
Aicinām sekot informācijai par Festivālu Latvijas Sporta federāciju padomes mājaslapā: http://lsfp.lv/festivals/jaunumi_festivals un sociālajos tīklos Facebook: @lsfp.lv,, Instagram: @lsfp_lv Twitter: @LSFP_LV

Festivāla nolikums 2018_Latvijas_Skolu _ziemas_olimpiskais_festivāls_nolikums.pdf

Ilva Ciemite,
Latvijas Sporta federāciju padome
Tālr. : +371 67288924
Mob. : +371 26880894

www.lsfp.lv

www.beactivelatvia.lv