Mūsu rudens aktivitātes

 22.10.2013.

Koša, saulaina, piesātināta bija šī gada vasara, un nu tā ir galā. Ik rudeni teju ikviens pirmsskolēns pārnes mājās ziņu, ka nepieciešama rudens kompozīcija izstādītei. Un katru gadu uz izstāžu galdiem vērojami vecāku un bērnu kopīgiem spēkiem radītie mākslas darbi. Vēlāk visus mākslas darbus katrs bērns var apskatīt kopā ar vecākiem vecāku sapulču laikā katrā grupā, baudot rudens veltes.
Neizpaliek arī ekskursijas ārpus pirmsskolas izglītības iestādes teritorijas. Šoreiz pirmsskolēni kopā ar savām skolotājām devās izpētīt un izzināt veikala „Rimi” plauktos atrodamo dārzeņu un augļu klāstu. „Vai veikalā ir tas pats, kas aug omītes mazdārziņā?” – katram mazulim bija ko padomāt, atbildot uz šo jautājumu.
Jau sesto gadu mūsu pirmsskolas izglītības iestādē tiek atzīmēta Tīro roku diena. Tā jau ir labi nostiprinājusies tradīcija, kas bērniem interesantā un saistošā veidā ar atrakcijām, konkursiem un stafetēm palīdz izzināt tīrības nozīmi cilvēka dzīvē.
21.oktobrī mūsu pirmsskolas izglītības iestādes rotaļu laukumu teritorijā valdīja liela kņada – pie bērniem ciemos bija ieradušies Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes kinologi un viņu četrkājainie draugi, kuri demonstrēja, kā prot atrast priekšmetus, meklēt neatļautas vielas, aizturēt robežpārkāpējus un, protams, priecēja gan bērnus, gan pieaugušos ar citām savām prasmēm.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils pilsētas
15.speciālās pirmsskolas izglītības iestādes
vadītājas vietniece
A.Kucina