Pasākums Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros “Jauno dziedātāju, dejotāju konkurss “Jaunatne var!””

10.04.2019.

Jaunieši! Ar prieku paziņojam, ka Jaunatnes nodaļa kopā ar Daugavpils novada Kultūras pārvaldi organizē jaunu pasākumu Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros “Jauno dziedātāju, dejotāju konkurss “Jaunatne var!””. Šī pasākuma galvenais mērķis ir atklāt jaunus talantus Daugavpils pilsētas un Daugavpils novada jauniešu vidū un sniegt viņiem iespēju radoši izpausties uz skatuves.
Lai pieteiktos dalībai konkursā, vispirms nepieciešams aizpildīt elektronisku pieteikuma anketu (https://forms.gle/SAoXYvxNHaeBJ3mt5). Pieteikšanās konkursam notiek līdz 2019.gada 23.aprīlim (ieskaitot). Dalībai konkursā var pieteikties jaunieši vecumā no 13 līdz 18 gadiem (ieskaitot).
Jauniešu pasākums sastāvēs no 2 posmiem.
1.posms – Dalībnieku atlase Jauniešu neformālās izglītības centrā, Varšavas ielā 45 (no 29.aprīļa līdz 30.aprīlim).
Pasākuma realizēšanā tiek iesaistīti profesionāli vokālo un deju studiju pedagogi – Andžejs Začiņajevs (breika deju skola „FACTORY KINGZ”), Aleksandrs Sanchezz (deju studija „STOP TIME DANCE STUDIO”), Alisa May (vokālā studija „Wonderland”), Inna Kralika (Latgales džeza kluba-studija).
2.posms – Fināls Daugavpils novada Kultūras centrā "Vārpa", Dobeles ielā 30 (12.maijā).
Dalībnieks drīkst piedalīties tikai vienā no kategorijām. Katram dalībniekam ir jāsagatavo divi 3–4 minūšu gari priekšnesumi, kas saturiski un mākslinieciskā kvalitātē atbilst izpildītāja(-u) vecumam.
Konkursa dalībnieku uzstāšanos vērtēs žūrija 6 cilvēku sastāvā. Dalība pasākumā bezmaksas!

Konkursa nolikums


Papildus informācija:
Jaunatnes nodaļas jaunatnes lietu speciāliste
Katrīna Paukšta
Tālr.:28484338
katrina.pauksta@daugavpils.lv