Profesionālo izglītības iestāžu ziņas: PIKC „Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola „Saules skola”” audzēkņi gūst panākumus Valsts konkursā „Kustīgs attēls multimediju vidē”

18.02.2019.

Š.g. 14. un 15.februārī Profesionālās izglītības kompetences centrā (PIKC) „Ogres tehnikums” notika valsts konkurss Latvijas profesionālās vidējās izglītības mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņiem.
Šī mācību gada konkursa tēma „Kustīgs attēls multimediju vidē”. Konkursā piedalījās topošie  multimediju mākslinieki, dizaineri, videooperatori, kuri profesiju apgūst Latvijas profesionālajās vidējās izglītības iestādēs.  
Divās konkursa dienās jaunieši veica radošu konkursu uzdevumus,  notika lekcijas, filmu skates, pedagogu seminārs par multimediju apguves iespējām profesionālajā mākslas un dizaina izglītībā.
PIKC „Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola „Saules skola”” Foto dizaina izglītības programmas audzēkne Laura Rudko ieguva 1.vietu par darbu „Komiska fikcija jeb viltus ziņa”.  Foto dizaina izglītības programmas 4.kursa audzēkne Anna Ruža ieguva 2.vietu par darbu „Projekcija Citādais X”. Multimediju dizaina izglītības 1.kursa audzēknis Dagnis Stikāns ieguva 3.vietu par konkursa darbu „Projekcija”. Dagņa darbs ieguva arī PIKC “Ogres tehnikums” specbalvu.
PIKC „Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola “Saules skola”” izsaka pateicību par piedalīšanos Valsts konkursā arī Multimediju dizaina 1.kursa audzēknei Ariandai Lačinovai, kā arī pedagogiem Aivaram Bulim un Ernestam Muceniekam par ieguldīto darbu audzēkņu sagatavošanā.
Konkursu katru gadu organizē Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar partneriem, izglītības iestādēm.

Informāciju sagatavoja
Jolanta Kudiņa
PIKC „Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola „Saules skola””
direktores vietniece izglītības jomā
E-pasts: jolanta.kudina@saules.lv; saules.skola@saules.lv
Tālr. (+371) 65424576; (+371) 26430870