Pilsētas spēle „Touring in London” Daugavpils 9.vidusskolā

21.03.2019.

19.martā Daugavpils 9.vidusskolā notika pilsētas pasākums – izzinoša spēle angļu valodā “Touring in London”. Pasākumu organizēja Daugavpils 9.vidusskolas angļu valodas skolotāji sadarbībā ar Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi. Spēlē piedalījās 7.klašu skolēnu komandas no piecām Daugavpils skolām.
Par spēles uzvarētāju kļuva Daugavpils Valsts ģimnāzijas komanda., otro vietu ieguva Daugavpils 10.vidusskolas komanda, bet trešo – Daugavpils Krievu vidusskolas-liceja komanda.
Spēles mērķis bija noskaidrot, ko skolēni zina par Apvienoto Karalisti, kā arī papildināt savas zināšanas par to. Skolēni attīstīja sadarbības prasmes, strādājot komandā. Dalībnieki atbildēja uz jautājumiem par dažādām tēmām: parki un laukumi, pieminekļi un statujas, sporta stadioni, muzeji un galerijas u.c.
Pirms rezultātu paziņošanas viesus ar savu uzstāšanos iepriecināja 4.klases skolniece Nadežda Zakrevska un 9.klašu skolnieces Valerija Greibo un Elīza Malinovska. Paldies visām angļu valodas skolotājām par pasākuma organizēšanu un 9.klašu skolēniem par palīdzību! Pateicamies komandām par aktīvu iesaistīšanos spēlē.

Informāciju sagatavoja:
Alīna Piscova   
Daugavpils 9.vidusskolas
angļu valodas skolotāju MK vadītāja