Skolu ziņas: Latvijas Republikas spēles JA TITAN fināls

30.01.2019.

Šā gada 29. janvārī Daugavpils 3.vidusskolas skolēni - Viktorija Tarvīda, Darja Jefanova, Olegs Petrovičs, Artūrs Andrijanovs, Artūrs Pontags, Sergejs Motrončiks un Valērija Jablonska piedalījās Latvijas Republikas JA TITAN Latvija finālā Rīgā. Sīvā cīņā Daugavpils 3.vidusskolas komandas pierādīja sevi kā spēcīgus pretiniekus, pārspējot daudzas komandas finālā, bet piekāpās pirmo triju vietu ieguvējiem, kuri tomēr bija mazliet pārāki. Daugavpils 3.vidusskolas komandas ieguva 4.,5. un 6.vietu Latvijā no 190 komandām, kuras piedalījās JA TITAN Latvija čempionātā.
   Veiksmīgākais uzņēmums TITAN spēles finālā tiek noteikts pēc 2 kritērijiem:1) panākumu indeksa („Performance Index”), kas tiek veidots no 5 rādītājiem (nesadalītā peļņa, pieprasījuma potenciāls, piedāvājuma potenciāls, tirgus daļa un attīstība). Šajā posmā bija nepieciešams izmantot savas zināšanas ekonomikā, matemātikā un angļu valodā. 2.kritērijs - spēles stratēģijas prezentācijas ekspertu komandai, kuras laikā komanda demonstrē spēles laikā uzkrātās zināšanas un prasmi tās pielietot TITAN izspēlē. Panākumu indekss sastāda 60% no kopvērtējuma, stratēģijas prezentācija - 40%.
   Pateicamies visiem skolēniem par dalību šajā čempionātā. Paldies par skolas administrācijas un Izglītības pārvaldes atbalstu, un uz tikšanos nākošā gada JA TITAN Latvia čempionātā.

Informāciju sagatavoja
Daugavpils 3.vidusskolas skolotājs
Nauris Kupcovs