Sūti pieteikumu dalībai Jauniešu festivālā „Artišoks 2018”

25.06.2018.

„Artišoks” ir lielākais jauniešu festivāls Daugavpilī, ko organizē Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa. Jauniešu pasākums ir kļuvis par vienu no Daugavpils pilsētas vizītkartēm, jo tajā piedalās ne tikai vietējie jaunieši, bet arī viesi no citām Latvijas pilsētām un valstīm. Šogad festivāls norisināsies, kā ierasts, gada pirmajā septembra sestdienā – 1.septembrī no plkst. 15.00 līdz 22.00 Dubrovina parkā.
„Artišoks” tiek rīkots, lai iepazīstinātu jauniešus ar iespējām lietderīgi un interesanti pavadīt brīvo laiku Daugavpils pilsētā, atbalstot visdažādākās intereses, radošo pieeju un aktīvu, veselīgu dzīves veidu.
Pasākuma atmosfēru nodrošina dažādu jauniešu organizāciju ieplānotās aktivitātes, radošās darbnīcas, aizraujoši priekšnesumi, iedvesmojoši paraugdemonstrējumi, meistarklases, šovi, sporta sacensības, mūzikas un deju zonas. Festivāla jautro noskaņu papildina arī vairāku dejotāju un dziedātāju uzstāšanās uz vienas skatuves.
Jauniešu festivāla „Artišoks” princips ir ideju darbnīca: jauniešu subkultūras, NVO, kā arī sporta sekciju pārstāvju prezentācijas par sasniegumiem un neformāli stāsti par savām organizācijām, veidojot daiļrades enerģijas akcentus.
Jaunatnes nodaļa aicina jauniešu organizācijas, interešu grupas, biedrības un citus interesentus piedalīties festivālā, rīkojot savas aktivitātes (spēles, prezentācijas, uzdevumus, meistarklases, sportiskas aktivitātes u.c.) un iepazīstināt jauniešus ar savu darbību.
Pieteikties dalībai festivālā var līdz 2018.gada 6.augustam, aizpildot pieteikuma anketu PieteikumaAnketaArtisoks2018.doc un nosūtot uz e-pastu arturs.popovs@daugavpils.lv vai zvanot pa tālruni 26075318, 65422309 .