Zīmējumu konkurss bērniem

12.06.2018.

Slimību profilakses un kontroles centrs un Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Eiropas veselīgo pilsētu tīkls aicina piedalīties zīmējumu konkursā bērniem “Veselīgās pilsētas bērna acīm” (“Healthy cities through the eyes of children”).
Šis bērnu gleznu konkurss ir viens no spilgtākajiem Krievijas asociācijas projektiem. Konkurss notiek katru gadu kopš 2011.gada un tiek aktīvi atbalstīts un attīstīts Krievijas pilsētās. Katru gadu konkurss maina pasākuma formātu, un konkursa ģeogrāfija strauji paplašinās.
Konkursa mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu, pievērst uzmanību fiziskās veselības, garīgās labklājības, patriotisma veicināšanai un talantīgu bērnu atbalstam.
Bērna uzskatu raksturo patiesa uztvere par apkārtējo pasauli, bet tajā pašā laikā ar ļoti precīzu problēmu noteikšanu. Ar jauno talantu atbalstu mēs spēsim padarīt mūsu pilsētas ērtākas un drošākas nākamajām paaudzēm.
Uzvarētāji tiks apbalvoti ar diplomiem; labākie darbi tiks demonstrēti 1.-4.oktobrī Belfāstā PVO Starptautiskajā veselīgu pilsētu konferencē un publicētas gleznu kolekcijā "Veselīgas pilsētas bērnu acīs".

Konkursa nolikums Regulations_of_the_contest.pdf

Bērnu gleznu kolekcija "Veselīgas pilsētas bērnu acīs": http://zdorovyegoroda.ru/wp-content/uploads/2016/03/albom_Zdorovyie-goroda-glazami-detey.pdf.

Daugavpils pilsētas domes
Vecākā projektu eksperte
Līvija Drozde
t. 27010150