J.Pilsudska daugavpils valsts poļu ģimnāzijas eTwinning projekti labākie Latvijā

Atslēgvārdi: Skolu ziņas

13.10.2021.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros šī gada 9. oktobrī Rīgā, pasākumu un konferenču centrā “Fantadroms” rīkoja Nacionālo eTwinning konferenci, kurā prezentēja sešus pagājušā mācību gada veiksmīgākos skolu sadarbības projektus. J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas projekts “Labo darbu epidēmija” ir viens no šiem labākajiem. Konferenci varēja skatīties arī tiešsaistē.  

Konferences ietvaros uzstājās NATO stratēģiskās komunikācijas izcilības centra vadošā digitālā pētniece Nika Aleksejeva par izmaiņām mūsdienu informatīvajā telpā un sabiedrisko attiecību un sociālo tīklu komunikācijas speciāliste Alise Pabērza par labo praksi komunicējot sociālajos tīklos.

Kamēr skolotāji konferencē diskutēja par nozīmīgām izmaiņām informatīvajā telpā un kvalitatīvu komunikāciju sociālajos tīklos, fināla projektu skolēni, kas bija ieradušies prezentēt savus projektus, devās uz portālu “Virtual Reality Riga”, kurā izmēģināja dažādas virtuālās realitātes briļļu iespējas, piemēram, 3D zīmēšana, profesiju simulācija, kustību koordinēšana mūzikas ritmā.

No katra finālā pieteiktā projekta skolotājiem tika piešķirts eTwinning apbalvojums – apmaksāta dalība individuālās profesionālās pilnveides mācībās. Savukārt projektu skolas saņēma dāvanu karti no uzvediba.lv 200 eiro vērtībā dažādu galda spēļu iegādei, lai arī turpmāk izdotos bērnus aktīvāk iesaistīt mācību procesā, vieglāk saprast klašu emocionālo noskaņojumu un palīdzētu bērniem/jauniešiem labāk komunicēt vienam ar otru.

J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija otru gadu pēc kārtas īsteno labākus eTwinning projektus Latvijā, tādējādi pārstāvot skolu gan nacionālajā, gan starptautiskajā līmenī. Pateicamies skolas eTwinning sadarbības komandai un 8.b klases skolēniem un novēlam turpmākus panākumus.

Avots: www.etwinning.lv

Informāciju sagatavoja
J.Pilsudska Daugavpils valsts ģimnāzijas skolotāja
Anna Beļska