Aicinājums skatei GADA LABĀKĀ BŪVE LATVIJĀ 2020 pieteikt būves

14.01.2021.

Klāt laiks, kad visi tiek aicināti skatei GADA LABĀKĀ BŪVE LATVIJĀ 2020 pieteikt būves, kas nodotas ekspluatācijā 2020.gadā! To var izdarīt līdz 2021.gada 29.janvārim. Tā ir leiliska iespēja gan būvi pieteikt skatei, gan parādīt citiem Latvijā būves, kas bijušas gaidītas, kas labi uzbūvētas, pārbūvētas, restaurētas, ar kurām lepojaties un par kurām priecājaties. Labais vairo labo!

Pašvaldībām būves pieteikšana skatei ir bez maksas, informācija par to tiks ievietota prestižajā skates Gadagrāmatā.

Skates "Gada labākā būve Latvijā 2020" ietvaros noris arī bērnu zīmējumu konkurss, kurā bērni lūgti zīmēt sava novada jaunās būves. Priecāsimies arī par bērnu un jauniešu aktīvu dalību!

Šogad skates gaitā jaunums - īpaša iespēja palepoties ar vides uzlabošanā ieguldīto, piesakot iekļaušanai Gadagrāmatas jaunajā rubrikā Gada prieks nelielus, izcili plānotus un izpildītus objektus!

Skati GADA LABĀKĀ BŪVE LATVIJĀ jau 23.gadu organizē Latvijas Būvnieku asociācija un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar 14 būvniecības nozares sabiedriskajām organizācijām, nozares publiskās pārvaldes institūcijām, Būvniecības valsts kontroles biroju, VAS „Valsts nekustami īpašumi”, Latvijas Pašvaldību savienību, Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Lauksaimniecības universitāti, RISEBA FAD un nozares žurnālu „Būvinženieris”. Savukārt būves vērtē teju 50 nozares vadošo profesionāļu.

Vairāk informācijas ŠEIT>>!

Skates rīkotāju komandas vārdā
Baiba Mierkalne
mob. 26484891
Latvijas Būvnieku asociācija
Skate "Gada labākā būve Latvijā"
gadabuve.lv