J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas projekts “BORN TO READ” ieguvis “NACIONĀLO ETWINNING BALVU 2020”

12.10.2020.

Katru gadu eTwinning Latvija izvēlas sešus labākos projektus, kuri piedalās konkursā “Nacionālā eTwinning balva”. Konkursa mērķis ir identificēt labās prakses piemērus eTwinning projektu īstenošanā Latvijā un apbalvot veiksmīgākos projektu īstenotājus.
Šogad finālā, kas notika 10.oktobrī, bija divi projekti no J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas: “Born to Read” un “Plastic Free Balic Sea”. Finālisti prezentēja savus projektus Rīgā, konkurss tika translēts arī tiešsaistē.
Par absolūto uzvarētāju kļuva J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas projekts “Born to Read”, kuru koordinēja Anna Beļska. Tagad “Born to Read” projekts pretendē uz Eiropas balvu Eiropas konferencē, kas notiks Kiprā šī gada 22.-24.oktobrī.
“Nacionālā eTwinning balva 2020” finālā, bez projektu prezentācijām un apbalvošanas, skolotājiem bija iespēja piedalīties profesionālās pilnveides lekcijās par attālināto mācīšanos un izdegšanu, kamēr skolēni jautri pavadīja laiku nodarbībā ar virtuālās realitātes brillēm.
Visiem skolotājiem finālistiem balva ir apmaksāta dalība individuālās profesionālās pilnveides mācībās, bet skolēniem – neaizmirstamu piedzīvojums – uz skolu dosies izbraukuma istaba "Blēņas un pasakas", ko nodrošinās fonds “Viegli”.
Pateicamies eTwinning vēstniecēm Anna Beļskai un Natālijai Karpenko par izciliem projektiem, kas tika atzīti valsts līmenī, bet paldies skolēniem par aktīvi iesaistīšanos un darbošanos.  Projektam “Born to Read” novēlām gūt panākumus arī Eiropas konferencē!

Informāciju sagatavoja
J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas skolotāja
Ann Beļska