Mūsu skolēni Latvijas Jaunatnes Ziemas Olimpiādē Ērgļos

11.02.2015.

Latvijas Jaunatnes Ziemas Olimpiāde Ērgļos š.g. 6. un 7.februārī pulcēja 1088 dalībniekus no 38 pašvaldībām un 104 skolu komandām. Dalībnieki sacentās distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, biatlonā, snovbordā, hokejā un slidošanā.—–
Daugavpili pārstāvēja piecas mācību iestādes: J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskola, Daugavpils 9.vidusskola, Daugavpils 16.vidusskola, Daugavpils Valsts ģimnāzija un PIKC „Daugavpils tehnikums”. Visvairāk dalībnieku – 10 sportisti – bija no Daugavpils J.Raiņa 6.vidusskolas.
Mūsu pilsētas pārstāvji sacensību pirmajā dienā piedalījās biatlona stafetē un slēpošanā slidsolī, savukārt otrajā sacensību dienā notika sacensības biatlona sprintā un slēpošanā klasiskajā solī.
Kopumā mūsu pilsētas sportisti izcīnīja 3 bronzas medaļas – biatlona stafetē (Daugavpils 16.vidusskolas komanda – Maksims Jurinovs, Jūlija Matvijenko, Pāvels Pancerko) , kā arī individuāli biatlona sprintā – Jūlija Matvijenko (Daugavpils 16.vidusskola) un Solvita Maļina (Daugavpils 9.vidusskola). Nedaudz nepaveicās Ernestam Loktevam (PIKC „Daugavpils tehnikums”) un Imantam Maļinam (Daugavpils 9.vidusskola), kuri izcīnīja 4.vietu. Labākie rezultāti slēpošanā (slidsolī): Imants Maļina 2 km distancē, Ernests Loktevs 5 km distancē – 7.vieta, tādā pašā distancē 2.grupā 10.vietu izcīnīja Mārcis Pīnups(Daugavpils Valsts ģimnāzija), savukārt meiteņu konkurencē 8.vietu 1 km slēpojumā slidsolī izcīnīja Solvita Maļina. Klasiskajā solī labākos rezultātus uzrādīja Viktorija Vengreviča (J.Raiņa 6.vidusskola) un Konstantīns Bogdanovs (J.Raiņa 6.vidusskola), kuri izcīnīja 9.vietu sprintā.
Pateicību par sportistu sagatavošanu izsakām J.Raiņa 6.vidusskolas sporta skolotājam N.Grigorjevam un BJSS trenerim P.Sardiko!