Skolu ziņas: Mēs atkal skrienam!

08.10.2019.

Š.g. 27.septembrī Preiļos norisinājās Latvijas Skolēnu 73.spartakiādes finālsacensības rudens krosā 2000.-2009.g.dz. izglītojamajiem. Uz sacensībām bija atbraukuši audzēkņi no visdažādākajām Latvijas skolām, tomēr Daugavpils 3.vidusskola izvirzīja cīņai visstiprākos, visātrākos un viscentīgākos sportistus! To, kā vienmēr, iespējams pierādīt ar skolēnu iegūtajām godalgotajām vietām, diplomiem un medaļām. Pateicoties mūsu skolas skolēnu kopīgajiem centieniem un iegūtajiem punktiem, kopvērtējumā izcīnījām 2.vietu un no Preiļiem atvedām lielu kausu.
Šo sacensību rezultāti viennozīmīgi atkal pierāda to, cik vienoti un motivēti ir mūsu skolēni. Ik gadu mūsu audzēkņi strādā un pilnveido savas spējas, lai sacensībās parādītu izcilus rezultātus un ne tikai aizstāvētu skolas godu, bet arī slavinātu tās sasniegumus citu skolu vidū.
Es esmu ļoti laimīga, ka man ir dota iespēja mācīties kopā ar tik centīgiem un atbalstošiem skolēniem, kā arī trenēties profesionālu un izpalīdzīgu treneru uzraudzībā!
Sacensībās Preiļos skolu pārstāvēja: Mareks Jakušenoks un Vladislavs Vegerčuks (10.b klase), Jeļizaveta Zeļenkova (12.a klase), Aurēlija Pastare (11.b klase), Darja Dimitrijeva (9.b klase), Anna Jakimova un Romāns Gomolko (8.b klase), Ņikita Lomašs (9.a klase), Iļja Zilis (8.a klase), Anna Lukjančika un Juliāna Grinkeviča (7.b klase), Artjoms Sokolovs (7.c klase), Dēvids Kļimko (6.b klase), Jeļizaveta Boroņenko (3.a klase), Nadežda Sulaine (4.b klase), Edgars Ablaževičs, Ēriks Čamans, Alina Kozlovska un Darina Suvorova (5.a klase), Sofija Kožoroneka un Dāvids Daņilovs (5.c klase), Artjoms Romanovs un Mihails Novikovs (5.b klase), Julianna Pozdņakova un Daniella Vaidere (6.b klase), Viktorija Sinķavičus (6.c klase), Valērijs Barinovs, Vladislavs Mjakuško un Dmitrijs Jakimovs (6.a klase), Evita Teivāne, Anastasija Lipska, Kristine Šervašidze, Edvīns Viguls un Artūrs Užulis (9.a klase), Sergejs Ribakovs (10.a klase), Andrejs Lapovs (12.b klase) un Dmitrijs Špakovs (11.b klase).

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils 3.vidusskolas
11.b klases skolniece
Aurēlija Pastare