Diasporas un Latvijas bērnus aicina pieteikties uz diennakts nometni projektā “Mājas svētība”

07.07.2022.

Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Atbalsts diasporas un Latvijas bērnu kopējām nometnēm” ietvaros Daugavpils lietišķo sieviešu klubs “OLIVIA” sadarbībā ar Sabiedrība integrācijas fondu uzsāk projekta “Mājas svētība” īstenošanu. —– 

Aicinām diasporas bērnus pieteikties dalībai bērnu diennakts nometnē, kura notiks kempingā “Daugavas loki” (Naujenes pagastā, Augšdaugavas novadā) no 31.07.2022 līdz 06.08.2022.

Projekta mērķis ir saglabāt un veicināt diasporas saikni ar Latviju un stiprināt tās nacionālo identitāti, izmantojot radošas izpausmes un interaktīvas nodarbības. Nometne paredzēta bērniem vecumā no 8 līdz 18 gadiem. Vietu skaits ir ierobežots – nometnē tiks uzņemti 17 bērni no diasporas un 17 bērni no Latvijas.

Projekta rezultātā bērni uzlabos latviešu valodas prasmes, spēs prezentēt guvumu valsts valodā, apzināsies un popularizēs Latvijas tēlu mītnes zemēs, kā arī dalībnieki būs iepazinuši interesantus objektus Latvijā un M.Cielēnas daiļradi. Bērni apzināsies Latvijas nacionālos simbolus, unikālo vidi, augus un dzīvniekus, būs ieguvuši draugus un priekšstatus par Latvijas vēsturi.

Pieteikties nometnei vai arī jautājumu gadījumā zvanīt pa tālruni 28354775 vai rakstīt uz e-pastu dimante70@inbox.lv.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja:
Projekta un nometnes vadītāja
Sandra Dimante