Skolēnus aicina iesaistīties Daugavpils Universitātes Humanitārās fakultātes jauniešu interešu izglītības skolā “Humanitārā akadēmija jauniešiem”

Aicinām  skolēnus iesaistīties Daugavpils Universitātes Humanitārās fakultātes jauniešu interešu izglītības skolas “Humanitārā akadēmija jauniešiem” (HAJ) aktivitātēs, kas sāksies 2022. gada 19. novembrī. Visas nodarbības notiks attālināti video konferenču platformā Zoom. —–

Jauniešu interešu izglītības skola “Humanitārā akadēmija jauniešiem” Daugavpils Universitātes Humanitārajā fakultātē darbojas jau trīspadsmito gadu. Tā izveidota 2010. gadā, un jauniešu izglītošana tika aizsākta no 2011. gada februāra. “Humanitārā akadēmija jauniešiem” ir interešu izglītības instruments, kas nodrošina aizraujošu lekciju un praktisko nodarbību ciklu Latvijas skolu 9.-12. klašu skolēniem, arodskolu audzēkņiem un citiem jauniešiem, kuri padziļināti interesējas par humanitārajām zinātnēm.

Par katru HAJ apmācību gadu un vairāk nekā 50 procentiem apmeklētu nodarbību jaunieši saņem sertifikātu. Tas sniedz priekšrocību – 10 papildu punktus stājoties DU Humanitārās fakultātes studiju programmās.

Aicinām skolu 9.-12. klašu audzēkņus un citus interesentus piedalīties “Humanitārajā akadēmijā jauniešiem”, kas ir iespēja pilnveidoties, piedaloties dažādās jauniešiem saistošās nodarbībās, kā arī sagatavošanās “lielajai” dzīvei, iepazīstot universitātes auditorijas, docētājus, lekciju formas un citas ar studenta ikdienu saistītas lietas.

Pieteikumi jāsūta uz e-pasta adresi humanitara.akademija@inbox.lv līdz 17.11.2022. Pieteikumā jānorāda: vārds, uzvārds, skola, klase un kontaktinformācija.

Plašāka informācija:
https://du.lv/studijas/fakultates/humanitara-fakultate/humanitara-akademija-jauniesiem/
https://www.facebook.com/humanitaraakademijajauniesiem/
https://du.lv/aktualitates/humanitara-akademija-jauniesiem-aicina-pieteikties-macibam/

Informāciju sagatavoja:
HAJ organizatori