Konference “VEIDOSIM ĢIMENEI DRAUDZĪGU SABIEDRĪBU KOPĀ!”

Ņemot vērā dinamisko darba ritmu, iespējams, mūsu ielūgums ir palicis nepamanīts, tādēļ vēlamies atkārtoti aicināt uz Sabiedrības integrācijas fonda organizēto konferenci “Veidosim ģimenei draudzīgu sabiedrību kopā!”, kas notiks 19. aprīlī.

Konferences laikā būs lektoru uzrunas par ģimenei draudzīgas sabiedrības un darba kultūras veidošanu, darba un ģimenes dzīves savienošanas izaicinājumiem un pašvaldības lomu ģimeniskas vides nodrošināšanā, kā arī par Somijas pieredzi ģimeņu atbalsta jomā. Visiem būs iespējams vērot paneļdiskusiju, savukārt konferencē klātesošajiem – piedalīties  arī darbnīcās, kopīgi diskutējot par darba un privātās dzīves līdzsvara izaicinājumiem, vietējās kopienas spēku un lomu piederības un identitātes veidošanā, ģimenei draudzīgas vides radīšanu un citām tēmām.

Konferencē uzstāsies: SIF sekretariāta direktore Zaiga Pūce, sociālantropologs un Rīgas Stradiņa universitātes asoc. prof. Klāvs Sedlenieks, AS “Latvijas valsts meži” Komunikācijas daļas vadītājs Tomass Kotovičs, Somijas Rietumu Uusimaa apgabala Labklājības pakalpojumu centra eksperts bērnu, jauniešu un ģimeņu atbalstam Jaakkola Joni u.c.

Moderatori: Eva Johansone un Kristaps Tālbergs.

Lai konferenci apmeklētu klātienē, nepieciešama obligāta reģistrācija, kas ir atvērta līdz 11. aprīlim: https://ej.uz/konference_gimenei_draudziga_sabiedriba

Konferences programma