Aicinājums pieteikties konkursam "Bizness 24h 2022"

15.12.2021.

Jau 14.reizi Banku Augstskolas Studējošo pašpārvalde sadarbībā ar Banku Augstskolu, Swedbank, Nordic Group un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) organizē uzņēmējdarbības veicināšanas konkursu “Bizness24h”. Piedalīties tiek aicināti jaunieši!  

Konkurss "Bizness24h" sniedz lielisku iespēju ieskatīties reālā biznesa vidē un attīstīt biznesa domāšanu, kā arī inovatīvu pieeju jauniem risinājumiem. Tā galvenais mērķis ir izglītot un iedvesmot jauniešus (vecumā no 15 līdz 25 gadiem), attīstīt to talantus, kā arī iedrošināt savu ideju realizēšanā, iegūstot praktisku pieredzi uzņēmējdarbības jomā. Konkurss notiks attālināti, tāpēc tajā viegli un ērti var piedalīties, atrodoties jebkurā Latvijas vai pasaules vietā.

Arī šogad konkurss norisināsies 2 kārtās. 2022.gada 2.februārī norisināsies konkursa 1.kārta – “Gadījuma izpēte” jeb “Business case study” -, kurā dalībniekiem tiks uzticēta kāda aktuāla Swedbank problēma, kurai jauniešiem dienas laikā būs jārod risinājums. Uz konkursa 2.kārtu tiks aicinātas spējīgākās 100 komandas, kurām tiks dota unikāla iespēja Latvijā praktiski apgūt e-komercijas un tiešsaistes pārdošanas prasmes.

Lai pieteiktos konkursam, dalībniekiem jāizveido 3 cilvēku komanda un jāaizpilda tiešsaistes pieteikuma anketa. Pieteikšanās konkursam ir atvērta līdz 2022.gada 26.janvārim. Dalība konkursā ir bez maksas, un labākajām komandām ir iespēja iegūt arī lieliskas balvas - atlaide studiju maksai Banku augstskolā 2400 EUR vērtībā, naudas balva no sadarbības partnera Swedbank un arī citas balvas finālistu komandām no atbalstītājiem, taču tās vēl tiks paturētas noslēpumā. Tāpēc nepalaidiet garām šo iespēju!

Mums ir lielisks piedāvājums arī skolotājiem – piesakiet visu izglītojamo klasi konkursam, un mēs parūpēsimies par praktiskām nodarbībām un sniegsim skolēnu sniegumam atbilstošu vērtējumu 2 nedēļu laikā no 1.kārtas noslēguma brīža! Sīkāka informācija - http://bizness24h.lv/piedavajums-skolotajiem/.

Informāciju par konkursu un konkursa pieteikuma anketu atradīsiet arī mājaslapā http://bizness24h.lv/, kā arī par aktualitātēm ir iespēja uzzināt Facebook lapā https://www.facebook.com/Bizness24h/.

Informāciju sagatavoja:
“Bizness 24h 2022” komanda