Capacity Lab > Starptautisko jaunatnes projektu izveide un vadība

27.07.2022.

New East turpina attīstīt savas komandas prasmes un stiprināt pilsonisko sabiedrību. Mēs turpinām mūsu "Capacity Lab" lekciju ciklu "mācīties-dalīties-darīt" formātā. Otrajā lekciju ciklā galvenā uzmanība tiks pievērsta starptautisko jaunatnes projektu (Erasmus+, Jauniešu apmaiņas, Solidaritātes korpuss) rakstīšanai, izstrādei un vadībai.  

Š.g. 31.jūlijā no plkst.12.00 līdz plkst.15.00 organizējam lekcijas un darbnīcas par Erasmus+ projektu izstrādi un vadību "Capacity Lab > Starptautisko jaunatnes projektu izveide un vadība", kā no nulles izveidot un īstenot jauniešu iniciatīvas Latvijā un Eiropā. Divas lekcijas un seminārus par projektu izstrādi un vadību vadīs Karīna Kožare un Veronika Saulīte, biedrības "3D Friends" (Rīga) projektu koordinatores.

Lekcijas būs aktuālas jauniešiem, kuri vēlas izmēģināt savus spēkus projektu aktivitātēs, jaunatnes darbiniekiem, nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, kuri vēlas rakstīt un īstenot starptautiskās un vietējās Erasmus+ programmas:

> Pirmā lekcija būs par projektu veidošanu un rakstīšanu ar praktisku darbnīcu, kurā dalībnieki sāks veidot savus Erasmus+ projektus.
> Otrā lekcija – par projektu vadību un nepieciešamajām detaļām, kas palīdzēs jums īstenot iecerēto programmu.

Nodarbību vadīs Karīna Kožare un Veronika Saulīte, projektu koordinatores un biedrības "3D Friends" (Rīga) dibinātājas.

Veronika Saulīte šobrīd strādā par jaunatnes lietu speciālisti Ķekavas sporta un izglītības nodaļā, ir strādājusi Rīgas domes kultūras, sporta un izglītības pārvaldes jaunatnes nodaļā, ir Rīgas domes jaunatnes darbiniece un ir iekļaujošās jauniešu teātra studijas dibinātāja. Kopš 2018.gada viņai ir pieredze Erasmus+ projektu rakstīšanā.

Karīna Kožare – jaunatnes darbiniece, iekļaujošā vājdzirdīgo jauniešu teātra dibinātāja un teātra skolotāja Rīgas 22.vidusskolā. Viņa ir izstrādājusi un īstenojusi vairāk nekā 8 starptautiskos projektus, tostarp jauniešu apmaiņas, vietējos, stratēģiskos un brīvprātīgos projektus.

Izglītības programma Capacity Lab notiks Daugavpilī 2022.gada 31.jūlijā no plkst.12.00 līdz plkst.15.00 Jauniešu Iniciatīvu centrā, Raiņa ielā 69 (Centrālajā parkā).

Ieeja ir bez maksas, lekcijas notiks latviešu un krievu valodā. Reģistrācija ir obligāta un atvērta līdz 29.jūlija plkst.17.00: https://ej.uz/capacity-erasmus

Lekcija ir daļa no Aktīvo pilsoņu fonda atbalstītās New East kapacitātes stiprināšanas programmas, kas ir daļa no programmas izglītības programmas New East kopienai un reģiona PSO sektoram.

#NewEast #AktivoIedzivotajuFonds #ActiveCitizensFund
#EEAgrants #EEAgrantsLatvia