Daugavpils 3.vidusskolas skolotāji izstrādā radošo metodisko krājumu ar rakstīšanas un lasīšanas uzdevumiem

23.05.2016.

Projekta ERASMUS + “Lai top stāsts” laikā partnervalstu skolotāju grupa pulcējās viesmīlīgajā Slovākijā – pilsētā Košicē, lai pārrunātu nākotnes plānus un koordinētu turpmāko darbu.—–
Skolas personāls un skolēni sirsnīgi uzņēma mūs. Programma bija ļoti piesātināta: tikšanās ar Košices vicemēru, kura savā uzrunā uzsvēra, ka pašvaldība cenšas darīt visu iespējamo, lai šī pilsēta būtu pazīstama ne tikai ar savu maratonu, bet lai tā būtu vieta, kur jaunieši vēlētos dzīvot un audzināt savus bērnus.
Saimnieki iepazīstināja mūs ar savu kultūras un dabas mantojumu – Betliaras pili un pasaules retumu, kā arī unikālu dabas parādību – Ohtinskas aragonīta alu.
Vietējā kultūras namā mēs ar interesi vērojām jauno mākslinieku uzstāšanos, kuras numuri bija veltīti Mātes dienai. Koncerta dalībnieki sagatavoja pārsteigumu visu valstu pārstāvjiem – tautasdziesmas visu projekta dalībnieku valstu valodās.
Semināra laikā skolotāji rezumēja darba rezultātus par metodisko krājumu, kas ietver radošo pieredzi rakstīšanas un lasīšanas apmācībā.
Tika arī uzsākta interaktīvās spēles veidošana, pamatojoties uz valstu nacionālajām pasakām. Nākamā mācību gada nogalē mēs būsim priecīgi prezentēt šo unikālo spēli angļu valodas skolotājiem mūsu pilsētā.
Noslēdzot mācību gadu, projekta grupa jau ir uzsākusi darbu pie projekta programmas dalībnieku tikšanās Latvijā septembra beigās.

Daugavpils 3.vidusskolas Erasmus+ programmas projektu „Lai top stāsts” līdzfinansē Eiropas Savienība. Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājaslapā www.viaa.gov.lv sadaļā Erasmus+.


Informāciju sagatavoja:
Daugavpils 3.vidusskolas
angļu valodas skolotāja
Irena Rožko