Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs atjauno publisko pakalpojumu pieejamību

17.06.2020.

Līdz ar ārkārtējās situācijas atcelšanu un pulcēšanās ierobežojumu mīkstināšanu Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs pakāpeniski atgriežas ierastajā darba ritmā. Turpmāk, ievērojot valstī noteiktās drošības normas, apmeklētājiem būs pieejami teju visi muzeja publiskie pakalpojumi.
Turpmāk Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā tiks uzņemti ne tikai individuālie apmeklētāji, bet arī apmeklētāju grupas. Ekskursijās gida pavadībā varēs piedalīties grupas, kuru dalībnieku skaits nepārsniedz 20 personas.
Ievērojot higiēnas prasības, individuālajiem apmeklētājiem būs pieejami audiogidi, kā arī skārienjutīgie monitori.
Tiek atjaunotas arī muzejpedagoģiskās nodarbības – “Atklātnes pasaule”, “Senā skola”, “Es esmu tekstildizaineris”, “Kārlis Mudelis – Latgales ainavists”, “Pa senā cilvēka pēdām”, “Viduslaiku bruņinieki un Dinaburgas pils”, kā arī tiek piedāvāta jauna nodarbība – “Jūgendstils apģērbos un aksesuāros”. Tajās var piedalīties apmeklētāju grupas līdz 12 cilvēkiem.
Jau 28.jūnijā plkst.13.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā tiks atsākta tradicionālo “Ģimenes dienu” norise. Ikmēneša “Ģimenes dienas” radošo nodarbību apmeklētāji aicināti pieteikties iepriekš, zvanot uz tālruni 65424155 vai 20203713. Dalībnieku skaits ierobežots – līdz 25 personām.
Sīkāka informācija par pakalpojumiem un to cenām pieejama muzeja mājaslapā www.dnmm.lv.

Gunta Ločmele
Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja
komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste
gunta.locmele@daugavpils.lv
tālr.: 20203713, 26114003
www.dnmm.lv