Dāvājot un gūstot prieku

Atslēgvārdi: Skolu ziņas

17.12.2021.

Jau par ilggadēju tradīciju Ziemassvētku priekšvakarā ir kļuvusi Daugavpils 3.vidusskolas labdarības akcija, sarūpējot dāvanas Daugavpils Sociālā dienesta struktūrvienības “Dienas aprūpes centrs personām ar garīga rakstura traucējumiem” klientiem.  

Akcijā iesaistījās 1.-12.klašu skolēni, rūpīgi pārdomājot un gatavojot dāvanas. Krāšņos apsveikuma maisiņos tika liktas vai ziemas tematikas dāvanu papīrā iesaiņotas visdažādākās lietas, kas noderēs centra apmeklētājiem. Skolēni sagādāja dažādus materiālus rokdarbiem, kas tik ļoti patīk centra klientiem un ļauj viņiem radoši izpausties. Skolēni atcerējās arī par guašas un akvareļu krāsām, flomāsteriem, krāsu zīmuļiem, krītiņiem un bloknotiem, dažādām attīstošām darba burtnīcām. Spēles patīk ne tikai skolēniem, bet arī pieaugušiem cilvēkiem, tāpēc maisiņos iegūla gan krāšņas puzles, gan dažādas galda spēles. Lai gan ārā šobrīd ir ziema, būs arī vasara, kad varēs uzspēlēt futbolu un tam lieti noderēs jauna un laba bumba. Un, protams, Ziemassvētki nav iedomājami bez saldumiem – konfektes, šokolādes figūriņas un piparkūkas tika pievienotas katrai dāvanai!

Paldies skolēniem un viņu vecākiem, kuri bija pacentušies atrast skaistākos dāvanu maisiņus un papīru, lai pārsteigums centra klientiem būtu skaisti noformēts!

16.decembris bija diena, kad prieks burtiski strāvoja apkārt – dāvanas tika nogādātas centrā. Ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, visu skolēnu sarūpēto pārsteigumu klāstu centra darbinieki nolika zem izrotātās eglītes līdz pasākumam, kurā dāvanas nonāks pie saviem jaunajiem īpašniekiem. Dāvanu saņēmējiem noteikti būs prieka pilnas acis un rokas, savukārt devējiem jau tagad ar prieku pildījās sirdis! Lai labestība un rūpes par līdzcilvēkiem padara gaišus Ziemassvētkus un katru jaunā gada dienu!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils 3.vidusskolas metodiķe
Anita Pleša