Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros grupa “Piparmētra” aicina uz koncertu

28.05.2021.

Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļas praktikante Amanda Lapa studiju prakses ietvaros aicina uz live pasākumu, kurš norisināsies 29.maijā, plkst.19.00. Grupas “Piparmētra” koncertu varēs skatīties “Daugavpils Jaunatne” facebook lapā. Koncerts notiks Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros.

Eiropas Jaunatnes nedēļa ir lieliska izdevība apspriest jauniešiem svarīgus tematus, izplatīt informāciju par ES piedāvātajām iespējām jaunatnes jomā un dalīties ar veiksmes stāstiem. Kādēļ tiek uzskatīts, ka jauniešiem pieder nākotne? Jo svarīgi ir izveidot telpu, kur mēs, jaunieši, varam izteikt savas domas un uzzināt par jaunām iespējām un veidiem, kā sniegt jēgpilnu ieguldījumu sabiedrības dzīvē. Kā nekā - tava nākotne ir tavās rokās. Tādēļ arī meitenes no grupas “Piparmētra” ir iesaistījušās un atbalstījušas šo ideoloģiju, un vēlas to sniegt saviem klausītājiem un Daugavpils pilsētas jauniešiem.

Meitenes no grupas - Amanda Lapa un Jana Dudare – izpildīs savas oriģināldziesmas, kā arī kaverversijas, kas tika izpildītas grupas pastāvēšanas sešu gadu laikā. Grupai izjūkot, meitenes apņēmās strādāt tālāk un koncertēt akustiskā veidolā. Kā arī tiek radītas jaunas dziesmas, kā rezultātā ir nesen izlaista dziesma “Kreisajā Krastā”.

“Ir ļoti žēl, ka vēl joprojām nevaram spēlēt dzīvajā, jau ir pavisam aizmirsies, kā tas ir, tāpēc jāpriecājas par katru mazo izdevību kaut kur uzspēlēt, kaut mazliet jāatdzīvina skatuves iemaņas”, komentē Amanda Lapa.

Sagatavoja:
Jaunatnes nodaļa
654 22300