Erasmus+ projekta "PlayEG" tiešsaistes konference ar kompāniju “TietoEVRY”

Atslēgvārdi: Skolu ziņas, Erasmus+ ziņas

13.01.2022.

Š.g. 12.janvārī Erasmus+ programmas starpskolu stratēģisko partnerību (KA219) projekta "PlayEG!” ietvaros norisinājās tiešsaistes konference, kurā piedalījās 11.plūsmas skolēni sadarbībā ar Baltijas vadošā informācijas tehnoloģiju uzņēmuma “TietoEVRY” personāldaļas speciālisti Martu Medni par tēmu “Darba intervija”.  

Kompānija “TietoEVRY” specializējas dažādu informācijas sistēmu izveidē, piedāvā dažādus veidus, kā optimizēt biznesu, no idejas līdz īstenošanai – biznesa sistēmu izstrādi, integrāciju un uzturēšanu, kas palīdzēs veidot ceļu uz digitālu nākotni.

Cilvēkresursu speciāliste Marta Medne pastāstīja par kompāniju, bet lielākā uzmanība tika veltīta jautājumiem par darba interviju: kas ir darba intervija, kā tai pareizi sagatavoties un kā tajā veiksmīgi piedalīties, lai tiktu pieņemts izvēlētajā darbā.

Skolēniem bija ļoti interesanti un lietderīgi uzzināt informāciju par darba intervijas specifiku tieši no ekspertes, jo mūsdienu jaunā izglītības reforma paredz sagatavot skolēnus reālajai dzīvei, un tieši pārstāvji no kompānijām un speciālisti papildus mācību saturam var raksturot pastāvošo situāciju un dalīties ar dzīves situācijām un pastāstīt par savu pieredzi. Tiešsaistes konference notika angļu valodā.

Projekta grupas vārdā pateicamies pedagoģei karjeras konsultantei Natālijas Plotņikovai par sadarbību!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils 3.vidusskolas
angļu valodas skolotāja
Helēna Skripničenko