LU un VISC piedāvā palīdzēt sagatavoties gala pārbaudījumiem pasākumā "Padomi eksāmeniem"

Atslēgvārdi: VISC ziņas

26.04.2022.

6. maijā Latvijas Universitātes (LU) Akadēmiskā centra Zinātņu mājā notiks nu jau par tradīciju kļuvušais gala pārbaudījumu sagatavošanās maratons “Padomi eksāmeniem”. Šogad uz pasākumu tiek aicināti ne tikai 12. klases, bet arī 11. klases skolēni.  

Šogad pasākums atkal notiks klātienē, bet ar iespēju sekot līdzi tiešraidē LU mājaslapā un sociālajā tīklā Facebook. Tiešraide būs skatāma arī Valsts izglītības satura centra (VISC) Facebook lapā.

LU un VISC mācībspēki sniegs noderīgus padomus, ko noteikti nepieciešams atkārtot pirms centralizēto eksāmenu kārtošanas – kā eksāmeniem sagatavoties psiholoģiski un kā gadiem krātās zināšanas likt lietā eksāmenā.

Padomu sniedzēji palīdzēs sagatavoties matemātikas, latviešu valodas, vēstures, ķīmijas, bioloģijas, fizikas un angļu valodas eksāmenam.

Klātienes apmeklējums būs īpaši vērtīgs tiem, kuri plāno studēt LU. Diena tiks aizvadīta ne tikai intensīvās mācībās – atslodzes brīžos varēs apmeklēt LU fakultāšu stendus, kas būs izvietoti blakus pasākuma norises vietai, piedalīties jautrās viktorīnās, laimēt balvas īpašā laimes rata izlozē un iepazīt savus topošos kursa biedrus.

Ikvienam pasākuma apmeklētājam (gan klātienē, gan attālināti) jāaizpilda pieteikšanās anketa.

Aicinām ielūkoties iepriekšēja gada sniegtajos eksāmena padomos. Dienu pirms eksāmena svarīgi uzņemt pozitīvas emocijas, parunāt ar saviem mājiniekiem un uz eksāmenu doties ar smaidu.

Izmantota informācija: https://www.visc.gov.lv/lv/jaunums/sagatavojies-gala-parbaudijumiem-kopa-ar-lu-maija-notiks-pasakums-padomi-eksameniem