Pasaules Sniega diena Daugavpilī

13.02.2015.

Daugavpils Izglītības pārvalde un Daugavpils Sporta pārvalde sadarbībā ar Latvijas Slēpošanas federāciju jau tradicionāli rīkoja Pasaules Sniega dienu. 2015.gada Pasaules sniega dienai bija veltīti 2 pasākumi: pasākums Daugavpils Ledus hallē (jautrās stafetes + diskotēka) 17.janvārī un jautrās stafetes slēpošanas trasē „Egļukalns” Sventes novadā.—– Šogad starptautiskās Sniega dienas pasākumu – jautrās stafetes – tika plānots rīkot 23.janvārī, bet sakarā ar gripas karantīnu pilsētā pasākums tika pārcelts uz 12.februāri. Pasākumā piedalījās Daugavpils 9.,10.,12.,13. un 16.vidusskolas, J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas, kā arī Daugavpils Logopēdiskās internātpamatskolas-attīstības centra skolēni. Kopumā abos Pasaules Sniega dienas pasākumos piedalījās 322 pilsētas skolēni.
Skolēniem bija iespējas iemēģināt savus spēkus gan kalnu slēpošanas trasē – gan ar slēpēm, gan ar snovbordu, šļūkt pa ledus trasi ar „icetube”, kā arī piedalīties jautrajās stafetēs visas dienas garumā, skolām nomainot vienai otru.
Pateicību par sagādātajām balvām izsakām veikalu tīklam „Rimi”, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejam, Daugavpils Ledus hallei, Daugavpils Olimpiskajam centram, Daugavpils Marka Rotko mākslas centram, Latgales Zoodārzam, Latvijas Slēpošanas savienībai!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils pilsētas
sporta skolotāju MA vadītājs
Oskars Laurens,
Daugavpils pilsētas
Sporta pārvaldes preses sekretārs
Nauris Mackēvičs