Piektdien atklāts Jauniešu iniciatīvu centrs!

16.05.2022.

Piektdien, 13. maijā, Raiņa ielā 69 noritēja Jauniešu iniciatīvu centra atklāšana. Centra svinīgajā atklāšana notika neformālā, kur ikviens varēja piedalīties un iziet vairākas jauniešu izveidotās stacijas: uzrakstīt ideju kastē savu piedāvājumu jauniešu centram, iesniegt savu ideju Jauniešu iniciatīvu centra nosaukumam, pārbaudīt savas zināšanas un izpildīt 10 jautājumu kvestu, kā arī uzzīmēt, kā varētu izskatīties šī ēka nākotnē.  

Paldies Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājam Andrejam Elksniņam un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes vadītājai Marinai Isupovai par iedvesmojošām runām un izdošanās vēlējumiem!

Pateicamies arī viesiem, kuri pirmie “atdzīvināja” šo ēku un “iekustināja” skatītājus: deju studijai “Paradīze” (vadītāja Žanna Trojāne), Darinai Rastovskai un Evelīnai Fedosovai par apburošajām dejām un muzikālajaii grupai “Greedy for Stage” par tik jaudīgu un skaļu uzstāšanos! Protams, vislielākais paldies tiem jauniešiem, kuri palīdzēja Raiņa ielas 69 ēkas labiekārtošanā un pasākuma organizēšanā!

Informējam, ka Jauniešu iniciatīvu centrs uzsāks savu darbību pirmdien, 16. maijā, un darbosies katru darba dienu šādos laikos: no pirmdienas – ceturtdienai no plkst.16.00-19.00, bet piektdienās – no plkst.16.00-20.00.

Mīļie jaunieši un citi interesenti, gaidīsim jūs Jauniešu iniciatīvu centrā, kā arī ļoti priecāsimies par jūsu izteiktajām idejām un piedāvājumiem!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes
Vecākā jaunatnes lietu speciāliste
Gunda Pastare