Sarunu skola LAMPA 25.maijā Daugavpilī aicina uz dialogu apļiem

17.05.2022.

Sarunu skola LAMPA sadarbībā ar LAVKA 25.maijā aicina uz Dialogu apļiem, kur kopīgi veidosim sarunas par būtisko. Dialoga apļos tiek gaidīts ikviens – gan intravertie, gan ekstravertie, gan jaunieši, gan seniori, gan tie, kam patīk runāties, gan tie, kas māk uzklausīt.
LAMPAS dialogu apļos varēs apgūt un praktizēt dialoga prasmes un tādējādi kļūt par labāku sarunu biedru. Par sarunas tēmu ir izvēlēta “Kas ir mans un Daugavpils apslēptais potenciāls?”.  

Pasākums notiks 25.maijā no plkst.16.00-18.00 Daugavpilī, Raiņa ielā 69, laukumā pie Jauniešu Iniciatīvu centra. Dalība – bez maksas, bet ar iepriekšēju pieteikšanos: https://festivalslampa.lv/lv/sarunu-skola/dialogu-apli

Dialogs ir demokrātiskas sarunu kultūras metode, kuras laikā cilvēks var labāk izprast apskatāmo jautājumu, citu cilvēku domas un savu nostāju. Dialoga mērķis nav pierādīt sava viedokļa pareizību vai panākt vienbalsību, taču labs dialogs ir veids, kā cilvēki var kopīgi nonākt pie jauniem risinājumiem un atziņām un saglabāt cilvēcisko saikni savā starpā. Dialogs dod iespēju sadzirdēt un saprast cilvēka pieredzes, kas formulējušas viņu viedokli, kā arī ieraudzīt pasauli plašāk. Jo labas sarunas iedvesmo, dziedē un galu galā veido demokrātisku valsti.

Dialogu apļu pamatā ir Somijā izstrādātā TimeOut dialoga metode: www.timeoutdialogue.fi.

Informāciju sagatavoja:
Viktorija Kozlovska