Stropu aktīvās atpūtas un sporta trasē notika mācību pārgājiens

21.09.2022.

Biedrība “IIC DINO” sadarbībā ar Latgales industriālā tehnikuma Izglītojamo pašpārvaldi š.g.15.septembrī noslēdza projekta “Attīstošo spēļu klubs” aktivitāšu ciklu – Mācību pārgājiens Stropu aktīvās atpūtas un sporta trasē, kura laikā jaunieši apguva prasmes un iemaņas, kas nepieciešamas pasākumu organizēšanā un vadīšanā. —– 

Jaunieši novadīja mācību pārgājienu, kura laikā bija jāveic dažādas aktivitātes vairākos pieturpunktos. Pasākuma dalībnieki veiksmīgi tika galā ar mājasdarbiem un izstāstīja interesantu informāciju par Stropu aktīvās atpūtas trases teritorijā sastopamajiem augiem un kokiem: kā aprēķināt koku vecumu, kā jāmēra koku garumus ar mietiņiem un soļiem, kā arī to, kādas indīgas ogas var atrast pat rudenī, un citus interesantus faktus par dabu mums apkārt. Piedalīties pārgājienā bija uzaicināta arī dabaszinātņu skolotāja Inga Miezīte-Pučinska. Ja bija nepieciešams, Inga papildināja jauniešu stāstījumu, kā arī pastāstīja citus interesantus faktus par augiem.

Biedrība “IIC DINO” izsaka pateicību Latgales industriālā tehnikuma Izglītojamo pašpārvaldei par sniegto atbalstu.

Nākamais aktivitāšu cikls “Fotoorientēšanās” notiks š.g. 24.septembrī. Šī pasākuma kulminācija būs fotorallijs pa pilsētu, ko organizēs un vadīs jaunieši Biedrības “IIC DINO” vadībā.

Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS).

Informāciju sagatavoja:
“IIC DINO”, Artjoms Pučinskis