Rotko centrā notiks bērnu radošā grafikas darbnīca

Trešdien, 22.martā, plkst.16.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centra bērnu māksla studijā notiks radošā darbnīca kopā ar ārvalstu grafikas māksliniekiem.

Daugavpils Marka Rotko mākslas centra studijās katru trešdienu notiek radošās darbnīcas skolas vecuma bērniem ar iespēju neformālā gaisotnē nodoties mākslas procesam. Šoreiz darbnīcas dalībnieki iepazīs grafikas mākslas daudzveidību – grafikas tehnikas, iekārtas, instrumentus un procesu. Mākslas pedagoga pavadībā bērni tiksies ar 11. Starptautiskā Latgales grafikas simpozija māksliniecēm no Latvijas – Lienu Bondari un Ināru Petruseviču, kā arī ar itāļu mākslinieku Džanluku Arienti, apmeklēs Rotko centra grafikas darbnīcas un iepazīsies ar mākslinieku autortehnikām.

Dalībniekiem būs pieejami materiāli, rīki un piederumi, kas ļaus eksperimentēt, apgūt jaunas tehnikas un uzzināt par grafikas iespējām un ierobežojumiem. Darbnīcā varēs apgūt augstspieduma tehniku un izveidot savu mākslas darbu. 

Nepieciešamos materiālus sarūpēs organizatori.

Dalības maksa – 6.00 EUR.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc pirms katras darbnīcas apmeklējuma dalībniekiem obligāti jāpiesakās, rakstot zanna.jemeljanova@daugavpils.lv vai zvanot +371 20364226.

Publicitātes foto: Radošās darbnīcas Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā

Kontaktinformācija:
Žanna Jemeļjanova
zanna.jemeljanova@daugavpils.lv
+371 20364226