Daugavpils Jauniešu iniciatīvu centrā notiks Didaktisko spēļu cikls

Daugavpilī, Jauniešu iniciatīvu centrā, biedrība „IIC DINO” organizē stratēģisko spēļu apmācības, kuras notiks projekta “Didaktisko spēļu cikls” ietvaros.

12. jūlijā, plkst. 14.00, varēs sacensties spēlēs “Mario Party Superstars” un “Munchkin”, kā arī piedalīties spēles “Warhammer Underworlds” apmācībās.

Spēlē “Mario Party Superstars” būs jāpierāda, ka esat galda spēļu superzvaigzne! Četri varoņi šķērsos spēļu laukumu, krājot monētas un zvaigznes. Uzvar spēlētājs, kuram spēles beigās ir visvairāk zvaigžņu. Zvaigznes var nopirkt par divdesmit monētām no Toadetta, bet tās var iegūt arī citos veidos. Spēles gaitā varoņi iegūs priekšmetus, ar kuru palīdzību ietekmēs savus vai citu spēlētāju rezultātus. Pēc katra raunda tiek spēlēta nejauši izvēlēta minispēle. Minispēles rezultātā uzvarētāji iegūst papildus monētas.

Spēlē “Munchkin” ir Stīva Džeksona galda lomu spēle ar Džona Kovalika vizuālo noformējumu, kura 2001. gadā tika apbalvota ar American Origins Awards balvu nominācijā “Labākā kāršu spēle”.

“Warhammer Underworlds” ir galda spēle diviem vai četriem spēlētājiem, kuri visi izvēlas komandu no detalizētām miniatūrām. “Warhammer Underworlds” ir līdzīga šaha spēlei, bet ar lielāku figūru un spēles laukumu variāciju. Šajā spēlē jūsu vienība piedalās izmisīgā cīņā (prāta, stratēģijas, loģiskas spēles gaitas noteikšanā), kas notiek dažādos spēles laukumos. Jūsu panākumi tiek mērīti slavas punktos, kurus var saņemt par uzdevumu izpildīšanu un pretinieku uzvarēšanu. Tas, kurš spēles beigās ir ieguvis visvairāk punktu, kļūst par uzvarētāju.

Pasākums tiek īstenots projekta  „Didaktisko spēļu cikls” ietvaros,  pateicoties Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes budžeta programmas “Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonds” sabiedrisko organizāciju finansiālajam atbalstam.

Informāciju sagatavoja:
BJC “Jaunība” Jaunatnes darbinieks
Gunita Vanaga
gunita.vanaga@jauniba.lv