Radošā domu darbnīca jauniešiem “Es būšu arhitekts!”

Piektdien, 24. novembrī, plkst. 14.00 Rotko muzejs sadarbībā ar arhitekti Baibu Vērpi aicina jauniešus, kurus interesē arhitekta profesija, uz radošo domu darbnīcu.

Turpinot aktualizēt Daugavpilī dzimušā keramiķa un arhitekta Pētera Martinsona radošo mantojumu, Rotko muzejs sadarbībā ar arhitektūras speciālistiem jau trešo reizi rīko tikšanos un praktisku darbnīcu zinātkāriem jauniešiem. Šoreiz tikšanās tiek organizēta kopā ar arhitekti Baibu Vērpi – zinātnisko asistenti un docētāju Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātē.

Kopš 2006. gada Baiba Vērpe ir praktizējoša arhitekte ar plašu pieredzi vietējos un starptautiskos projektos, vairāku zinātnisko rakstu autore un nozares procesu komentētāja populārajā arhitektūras presē. Šī gada 15. novembrī viņa sekmīgi aizstāvēja promocijas darbu “Kūrorta arhitektūras attīstība Jūrmalā”, iegūstot zinātņu doktora grādu. Pasākuma dalībniekiem Baiba Vērpe pastāstīs par savu ceļu profesijas izvēlē, studijām augstskolā un darba gaitām.

“Kā rakstīt par arhitektūru?” Atbildi uz šo jautājumu sniegs radošā darbnīca, kurā eksperte iepazīstinās ar savu pieredzi publicistikā. Dalībniekiem būs iespēja praktizēties sava stāsta veidošanā par arhitektūru, izzinot Martinsona mājas ārtelpu.

Praktiskajam darbam būs nepieciešams personīgais mobilais tālrunis ar fotografēšanas funkciju. 

Radošā domu darbnīca interesentiem pieejama bez maksas, iepriekš piesakoties – mairita.folkmane@daugavpils.lv, tālr. 26564817.

Kontaktinformācija:
Inita Paegle
inita.paegle@daugavpils.lv
+371 26126743