Vispasaules Drošāka interneta diena bibliotēkā

Kā ik gadu, februāra pirmajā nedēļā aizritēs nu jau par tradīciju kļuvušie Drošāka interneta dienas pasākumi. Vispasaules Drošāka interneta diena (#DID2024) tiek starptautiski atzīmēta jau 21.gadu pēc kārtas, aicinot ikvienu domāt par to, kā mēs katrs rūpējamies par savu drošību internetā, un kāds ir mūsu ieguldījums, veidojot labāku interneta vidi.

Vispasaules Drošāka interneta dienas ietvaros Latgales Centrālā bibliotēka (ASV informācijas centrā, Rīgas ielā 22a, 2. stāvā) 6. februārī jauniešiem piedāvā informatīvu pasākumu “Drošība internetvidē”. Tā gaitā skolēniem tiks pastāstīts par e-vides drošību, pievēršot uzmanību būtiskiem pārkāpumiem un riskiem, ar kuriem var saskarties tīmeklī. Skolotāji aicināti pieteikt savas klases, zvanot pa tālruni 65476343.

Savukārt, no 6. līdz 13. februārim Piekrastes bibliotēka (Aveņu iela 40, tālr. 65430311) aicina 5.-7. klašu skolēnus uz izzinošu stundu “Tava drošība internetā”. Pasākuma laikā uzzināsiet vairāk par uzvedības noteikumiem internetā, iespējamiem riskiem un atbildību.

Pasākuma publicitātes vajadzībām var tikt veikta fotografēšana.

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālā bibliotēka
654 76345
www.lcb.lv
www.facebook.com/lcb.lv