Atvērto durvju diena Daugavpils pilsētas 26.pirmsskolas izglītības iestādē

Atslēgvārdi: Pirmsskolu ziņas

17.05.2022.

Daugavpils pilsētas 26.pirmsskolas izglītības iestāde „Zīļuks” aicina nākamo audzēkņu vecākus, kā arī vecākus, kuri meklē savam bērnam pirmsskolas iestādi, uz Atvērto durvju dienu 2022.gada 20.maijā. Sākums plkst. 10.00.  

Atvērto durvju dienā Jums būs iespēja:
• apmeklēt pirmsskolas iestādes telpas, apskatīt grupu iekārtojumu;
• vērot skolotāju darbu un bērnu aktivitātes pastaigu laukumos;
• konsultēties ar iestādes vadītāju un vadītāja vietnieku izglītības jomā, noskaidrot jebkuru interesējošu jautājumu par nodarbībām, dienas režīmu un citām aktuālām tēmām;
• apskatīt Dabas vides estētikas studiju un Silto smilšu kasti; uzzināt par nodarbībām Silto smilšu kastē un to ietekmi uz bērna attīstību;
• starp apmeklētājiem tiks izlozētas divas iespējas bērnam bez maksas apmeklēt iepazīšanās nodarbību Silto smilšu kastē.

Iestāde darbojas kā Ekoskola un Veselību veicinoša skola un īsteno pirmsskolas izglītības programmas ar latviešu mācību valodu (5 grupas) un krievu mācību valodu (5 grupas). Iestāde var nodrošināt gan dienas režīma pakalpojumu (3-reizēja ēdināšana, darba laiks darba dienās no plkst.7.00–18.00), gan diennakts režīma pakalpojumu (4-reizēja ēdināšana, darba laiks darba dienās 24 h). Tiek uzņemti bērni no 1 gada vecuma.

Interesentus lūdzam pieteikties telefoniski 26825598 vai rakstiski uz e-pastu daug26pii@inbox.lv.

Līdzi jāņem labs noskaņojums un maiņas apavi vai bahilas.

Iestādes adrese: Šaurā iela 20, Daugavpils.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils pilsētas 26.pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja
Arvita Jukša